Англійська троянда

Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)

Очаровані англійські розмови з'явилися в результаті скрещивания різних сортів старинних садових роз із сучасними чайно-гібридними та кольорами з груп Флорибунда . Іх історія нерозривно пов'язана з іменем Девіда Остіни, одного з провідних англійських селекціонерів, стремившегося створювати одночасно елегантні та ремонтантні рослини. Сорта Грем Томас і Мері Роуз, виведені в 1983 році, покорили весь світ.

Буйність красу і ароматів

Селекціонер удалося об’єднати великолепний запах та неперервну красоту старих роз, що здатні до багатократного цвітіння в сезон, характерного для сучасних сортів. Каталог Остина включає 240 найменувань. Це надзвичайно різноманітні аромати, форми та відтенки .

Растенія морозостійкі та відносно стійкі до хвороби. При виконанні рекомендацій щодо вибору місць та входу вони будуть повідомляти під відкритим небом кілька років.

Особливості

В англійських розах пишні чашоподібні, шаровидні або розеточні кольори, часто з великою кількістю мелколіпетів у центрі. , як у піонів. У формі вони напоминають кольорові рослини старих сортів. Інші особливості представителів груп:

  • Насищенний аромат - від чайного, мускусного, миррового та фруктового до аромату старих роз.
  • Красива густа листя.
  • Період цветенія складає до чотирьох місяців.

Растенія формує розріджені або густі кусти. Пряморастущі квіти без опори досягають у висоту 1,2-1,5 м, в'яляться-до 4,5 м. Существует кілька низькорослих сортів (наприклад, Боскобель, Кристофер Марлоу), які підходять для вираження на клубах. Багато різних видимостей адаптувалися до українського клімату, у тому числі Фальстаф , Біла сенсація, Джеймс Галвей , Король Артур, Вінчестер Кафедрал .

Групи та цікаві сорти

Кожного року Девід Остін Роуз випускає каталог, де квіти розділені на чотири підгрупи відповідно до походження:

  1. Гібриди старинних роз . Багато унаследовали від батьківських сортів, таких як Галліка чи Дамаськ. Квіткові соковиті аромати. Лепестки нежних відтенків рожевого, малинового або пурпурного кольору.
  2. Леандр. Чуть більше напоминают современные розы. У основному виражаються дуже ровні, так як для вибору переважно використовувалися гібриди з сортом Леандера та чайно-гібридні розе . По количеству відтенків переходять перву підгрупу. Сильніше варяється аромати.
  3. Мускусні гібриди. Можливі в результаті скрещивания гібридів старих роз з нуазетовими. Цвета - нежні: розовий, жовтий, абрикосовий, персиковий. Аромати - різні.
  4. Англійські гібриди розы Альба. Образуют самое молодое семейство. Відкриваються від інших тем, що розрізняються подібно своїм диким зібранням.

Лучші сорти англійських розмов

Більше всього у садоводах пользуються спросом санцидів англійських розрядів наступних сортів:

  • Винчестер Кафедрал . Относиться до першої підгрупи, отриманої у 1984 році шляхом мутацій Мері Роуз. Цветет з переводами на протяженні всього літа. Кустарники пишні, правильної форми. Цвіт чашевидних, білих, однорідних м’яких ароматів з нотними міндалями та медалями.
  • Джеймс Галвей . Розова роза, входить в підгрупу Леандр. Вираховується як вьющаяся або побачити більших прямостоячих кустарників.
  • Фальстаф . Один з найкрасивіших гібридів старинного кольору темно -красного кольору. Виведено в 1999 році. Кусти прямостоячі, перемоги з великими колючками. Цветки повні, розеточні, з шелковистим блиском.

Посадка саженців

Виберіть для саженців англійських розробок освітлюючий солнцем учасник з хорошою циркуляцією повітря, щоб швидко висихати після додання та не підвергалися риску зараження грибком. Однак місце не повинно бути занадто сухим, щоб уникнути поразки паутинним клещем.

Мінімальний стан між декоративними кустами - 1 метр. Розмір ямок - 50х50 см. Під час підготовки учасників додавайте у пошту організаційне зручність для розробки. Через час, вказане виробником, переробляти корни відповідним протигрибковим середством. Опустити корневище в углублення та аккуратно придавати. Засипте землю і полейте водой (4-5 л).

Ухід

Ухажівать за ""англічанками"" несложно. Щоб постійно появлятися нові бутони, регулярно виключати летом упереджені соцветії. Весь обрезайте кусти, щоб уникнути надзвичайного розрахування. Сильні перемоги укорачуйте на третю, слабі - на дві процедури.

Для стимулювання освіти стеблей у перші 2 роки їх обрезають наступні. Больні та мертві удаляють близько до землі.

Полив

Не давайте землю пересихати. Коли літо жаркоє і засушливо, навіть старі кусти англійських роз вимагають додаткового поліва. Він повинен бути звичайним, щоб вода проникала до глубоко растучим корнямом. Ориентировочне кількість рідини для кустарників становить 5 л. Вибери попадання води на лістинг, так як це здатне розвивати грибкові захворювання.

Удосконалення

Проводить підкорку 2 рази в рік: до початку рости перемоги в кінці березня та після цвятіння в кінці червня. Альтернативно використовуйте зручність для тривалого дії.

Борба з хворобами та оцінниками

Якщо ви вирішили придбати санцити англійських розмов, додатково придбати засоби для боротьби з хворобами, такими, як чоловіча роза та ржавчина, які виводять грибок Phragmidium disciflorum. Щоб запобігти поразці рослинними вашами, посадити на відстань 50 см рослин, приваблюючи корисних населених пунктів: божественних коровок та журчалок.

Купуйте саженці англійських розмов з доставкою у будь -якій країні. У каталозі нашого пітомника входять саженці квітів, які багато років успішно вирощуються в Україні. Опытные консультанты помогут подобрать лучшие саженцы для вашего экосада.

Популярні питання про англійська троянда

Скільки коштують англійська троянда?

Ціна на англійська троянда в розсаднику Екосад варіюється від 65 грн до 65 грн.

Які англійська троянда популярні у 2022 році?

Чому треба купити англійська троянда у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на англійська троянда та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини