Туя

Показано с 1 по 20 из 20 (всего 1 страниц)

Туя - вечнозелене рослина, активно застосовується в декоративних та лечебних матеріалах. Його родиною прийнято вважати Північну Америку або Восточну Азію. У цих частинах світу вони називають «Деревом життя». У Європі (в тому числі в Україні) ця популярність стала популярною завдяки хорошій морозоустойчивості, неприхотливості в будинку та презентабельному зовнішньому погляду. Вона відмінно підходить для озеленення промислових учасників та мегаполісів, т.к. для неї не небезпечна задимленність території. Активно застосовується у ландшафтному дизайні.

Для чого потрібна така участь у учасниках?

Основне визначення - декоративна функція. Вона здатна прикрасити будь-який участок, придомову територію, сад або парк. З деяких видів, представлених у наших каталогах, ландшафтні дизайнери створюють живі вироби, зелені стени, бордюри. Перевага таких конструкцій - у всіх їх сезонностях та просторах у вході. Це стосується хвойних рослин, має характерний запах, завдяки чому він цінує ароматерапію та народну медицину, а її древесина богата центними маслами.

Особливості туї

 • цвіт всього кількох днів у року, після чого одразу починають формуватися плоди;
 • характерний видовий визнак - плотна крона;
 • древесина м'яка, зручна для перегляду, ціна за неподтвердженість гніння;
 • відмінно переносить обрезку: чим більше вона здійснюватиметься, тим більше буде крона.

Визначно видимість

Очікують більше 120 відеоуроків. Це як високі дерев’яні, схожі на кипариси , так і нізкі кустарники (як можжевельник ). У середній частині Європи найбільш поширені Туя Западна та складчата. Сьогодні можна вибрати і замовити вирощування на будь-який смак, вчити власні власні умови щодо його зовнішнього вигляду:

 • пірамідальні;
 • шаровидні;
 • колоновідні
 • карликовые и др.

Хорошо розвиваються у відкритому грунті, можуть вироблятися в горшке. Якщо ви хочете купити саженці туї, детальніше з видами можна ознайомитись у нашому каталозі.

Посадка

У нашому пітомніку ви можете придбати готові до посадки саженці туї оптом та в розніці. Для виробництва необхідно вибрати добре освітлене місце, де можливо організувати регулярний поліс. Варто попередньо подивитися, щоб туя не знаходилася цілий день під прямими сонячними лучами: від цього крона начнет желтети. Лучші пошти для посадки саженців туї - торф'яні, з елементами песчаника та дерни.

Ухід

Ухід за вирощування несложного. Його регулярно зазвичай необхідно полівувати прохладною водоймою (для взрослого рослини понадобиться 1 - 4 ведра). Осінь і весь час рекомендуються для зручного використання додаткових корневих систем харчування. Обрезка - регулярна, добре зростає її переносить. Для захисту в зимовий час варто накрити тую дишащим матеріалом, стягнути шпагатом.

Болезні та вреділювачі

Стіблі та хром можуть пошкодити:

 • фузаріоз;
 • шютте;
 • фузаріоз.

Для правильного лікування необхідно регулярно осматривати саженці туї, два рази в рік обробляти бордовою рідкістю. Із вредителей найбільш небезпечних тяж, ложнощитів. Рекомендується оприскувати свою роль Рогором, Децисом.

Туя - великий вибір для стильного оформлення вашого залученого учасника, будинку, сади . Наш пітомник пропонує величезний асортимент молодих саженців та зростаючих рослин, здатних задовольнити запити найвибагливіших клієнтів. Ми забороняємо стан здоров'я своїх рослин і пропонуємо вам виключно якісні саженти найпопулярніших сортів, тому ви можете поміняти їх у нас. З Екосад Ваших учасників стане ще красивіше!

Популярні питання про туя

Скільки коштують туя?

Ціна на туя в розсаднику Екосад варіюється від 70 грн до 6500 грн.

Які туя популярні у 2022 році?

Чому треба купити туя у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на туя та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини