В'юнкі (плетиста) троянди

70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
70 грн.
Показано с 1 по 34 из 34 (всего 1 страниц)

Багато бажаючих пропонують плетисті розсилки для оформлення свого дачного учасника, оскільки вони ідеально підійдуть для створення живої вигоди. Крім того, цей вид рослини застосовується для того, щоб приховати господарські конструкції у дворе. Широко використовується він у ландшафтному дизайні.

Імея швидкого зростання, величезна соцвіття, стан з багатьох квітів, богатое різноманіття відтінків бутонів і приємний аромат одного виду завоював повагу в садоводах. Вибрати і купити саженці плетистого розмаху в Україні можна в інтернет-магазині Екосад.

Основні види та сорти плетистих

Роза плетиста делиться на два підвіди:

 • Rambler
 • Альпініст

Відкриваються вони товстою стеблею, інтенсивністю аромату та великою соцветією. В даний час селекціонери вживають вживання на запах, велику енергію та стійкість рослин до захворювань у результаті появили десятки сортів. Весь каталог сортів плетисних роз є на нашому сайті. Ось найпопулярніші з них:

 • Сабріна. Обладає нежним ароматом. Діаметр кольору 7-9 мм. Висота куста становить близько двох метрів. Кольори мають білий колір із бледно-красним відтенком у центрі. До цього сорту відносяться і плетисті розси без шипів.
 • Міні Еден Роуз. Відкривається більшими розовими соцветіями. Розмір кожного буфера становить близько 5 см. Культура не боїться догляду та стійка до хвороби та вредителям. Висота може досягти близько півтора метрів. Купити саженці плетисних роз за низькою ціною можна на сайті Екосад.
 • Флорентіна. Імеє слаби запах, але зато во час цвятіння розпускає величезну кількість ярко-красних бутонів. Цветки мають діаметр 10 см. Висота куста може досягати 2,5 м. Относяться сюда і входять плетисті розе.
 • Соммергольд. Сорт ""Весеннє золото"" отримав своє ім'я з-за ярко-жовтих квітів, які зібралися у величезній соцветії. Обладає ярко-вираженним цитрусовим ароматом. Висота куста може досягати близько двох метрів.

Правильна посадка саженців розростається плетистою

Все більше садити квіти осінь і саженці повинні бути бажано з відкритою корневою системою. Для правильної посадки необхідно:

 • завантажити куст у воду на 2-3 години;
 • підготувати посадову частину не дуже великого розміру. Все залежить від об’єму корневої системи;
 • під час посадки саженців корні акуратно розподіляється за всіма діаметрами ямків;
 • після процедур, необхідних для поліпшення.

Рози плетисті розові сажають близько стенного будинку. У цьому випадку, якщо стан до стени не повинен бути менше 100 см. Желательно вибрати южну сторону будівництва. Потрібно добре пропустити воду, однак, на місці для розміщення грунтових вод не повинно знаходитись у поверхні, що наближається до 1,5-2 м.

Вхід для плетистистих розамі

Правильний підхід розуміє тщательный полив. Далі пам’ятайте, що якщо плетистуєте розумну покупку та виразити на учасниках, щоб полісувати її потрібно в неділю. Кожен куст вимагає від 10 до 15 л води. Організаційні підкормки повинні використовуватись лише у другий рік року. При необхідності необхідно регресувати слабі перемоги.

Кусти растуть по вертикальній поверхні, і для цього необхідно створити всі умови. Купуйте саженці плетистих роз, які можна використати у нас, підібравши оптимальний варіант для свого учасника.

Борб з вредителями

У рослинах іменується маса вредителей, які можуть атакувати кустіки за період цвітіння. Розповсюджені з них:

 • Тля. Якщо вовремя не знищити вредителя, то зростання може погібнути. Боротися з ней можна за допомогою мильного розчину.
 • Паутинний клещ. Появляється в жаркий період і питається рослинним соком рослин. Унічтожити вредителя можна за допомогою розчину, стану з полінів та махорок, якщо це не допомагає, для того, щоб придбати “Фитоферм”.
 • Цикади, трипси, листовертки. Ці витрати можуть знищити весь власний покров. Боротися з ними можна за допомогою бордової рідини.

Забезпечує реалізацію водночас профілактики та застосовує відповідні засоби боротьби з вредителями, щоб захистити свій колір і він буде вдосконалювати красиве цвітіння. Саженці плетістих роз можна купувати в інтернет-магазині Ecosad з доставкою по Україні.

Популярні питання про в'юнкі (плетиста) троянди

Скільки коштують в'юнкі (плетиста) троянди?

Ціна на в'юнкі (плетиста) троянди в розсаднику Екосад варіюється від 70 грн до 70 грн.

Які в'юнкі (плетиста) троянди популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні в'юнкі (плетиста) троянди:

Чому треба купити в'юнкі (плетиста) троянди у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на в'юнкі (плетиста) троянди та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини