Канадська троянда

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Що святкує страну кленового сиропа, хокею та горних лісів з нежним кольором? Завдяки своєму походженню непридатного характеру цього виду розкривається в сурових кліматичних умовах. Ось чому багато садовників намагаються купувати канадські роз у своїй колекції, це справжній подарок для кожного саду.

Історія появи

Канадці, як і їхні англійські та французькі предки, дуже любят розы. Однак велика частина Канади знаходиться в зоні континентального та арктичного клімату. Тому багато хто з гібридних відов розробився, виведених у наш час, виявилося недостатньо виносним для цих широт.

Канадські селекціонери підійшли до вирішення питань та створили власне федеральне управління сільськогосподарського господарства для роботи над селекцією розеток, яке до сих пор успішно функціонує.

Програма вибору програми в Канаді почалася у 1940-х роках, але найбільший прогрес був досягнутий після 1960-х років, особливо у 1980-х та 90-х роках. У якості ключових критеріїв вибрано морозостійкість, стійкість до хвороби та повторне цвітіння. Рози були виведені у дві серії: Parkland та Explorer, а також сорти на сьогоднішній день величезного числа.

Декоративні властивості

Саженці та переможці канадських розробок досягають висот до 3 метрів. Кустарник раскідистий, усюпан бутонами висканованої форми, діаметром до 15-18 см. Після першої хвилі цвітіння з'являються плоди, які зберігаються до другого, тому осінь перемоги виглядають ще більш живою.

Радіо у вищій ступені фотогенічно: чудово переглядається, як бачиться з растучим кутом, так і у квітковій композиції.

Особливості

  • Виключна морозоустойчивость: здатність знижувати без укриття практично в будь-якому угоді земельного шару, навіть якщо температура опускається до 30-40 градусів.
  • Неприхотливість у вас : не боятся тені і вітра, квіти навіть при недостатках солнечного світу.
  • Длительное звичайне цвітіння: радують глаз з ранней весни до первого снігу. Два періоди цвятіння, характерні для саженців канадських роз, дозволяють любити їх практично круглий рік.
  • Відмінна стійкість до недугаму та вредителям.
  • Простота у розмноженні: черенки легко зрізуються та у подальшому висловлюються власних корнях. Придбати одне зростання, можна без додаткових витрат залучити понравівшийся сорт.

Сорт і різноманітність

Виділяють два основних види канадських троянд: паркові (Parkland) та плетисні (Explorer).

Паркові різноманітні види відрізняються великим різноманіттям сортів. Можливо знайти окрас на будь -який смак: від білосніжного до глубокого аметистового. Бутони об'ємні, «пушисті», з махровими лепестками. Цвіт дарить приємний тонкий аромат.

Найбільш популярні сорти:

Плетисті різноманітно видимі засоби використовуються для створення живих вигородей та арок. Саженці канадських розів стійкі до холоду і, тому їх можна навіть не знімати з опором у зимовий період.

Несколько популярних сортів:

  • Квадра (Quadra);
  • Джон Дэвіс (Джон Девіс);
  • Вільям Баффін (Вільям Баффін);
  • Фелікс Леклерк (Фелікс Леклерк);
  • Джон Кабот (Джон Кабот) ).

Посадка

Перед посадкою саженців необхідно підготувати місце для придбання рослин: викопати посадочну ямку, бажано додати в землю змішану перегінну, торф, компост, складне зручність або зону .

Саженці канадських розкачують у грунті по перші листочки та наклоняють до северу. Це забезпечує правильне освітлення. Відстань між саженцями залежить від висоти перемог: до метра-30-40 см, від метра і вище-50-60 см.

подальшого впровадження пошти.

Після висадки рослин полівують і затримують у перший час від прямих сонячних лучей.

Ухід

У першій зоні для страхування необхідно покрити основу кусти ( на висоті 15-20 см) змішують землю і піску в равних частинах, але в післядуючі роки в цій процедурі вже немає необхідності. Рози добре зимовують, можна не окучувати, не вбивати перемоги та не укривати.

В цілому, вхід мінімальний і зводиться до періодичних підкормками та санітарною обрезкою.

Купити саженці канадських роз можна в нашому Інтернеті-магазине. Каталог цветочного питомника «Экосад» регулярно заповнюється. Потрібно вибрати і доставити в любую точку України!

Популярні питання про канадська троянда

Скільки коштують канадська троянда?

Ціна на канадська троянда в розсаднику Екосад варіюється від 65 грн до 65 грн.

Які канадська троянда популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні канадська троянда:

Чому треба купити канадська троянда у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на канадська троянда та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини