Кишмиш

40 грн.
90 грн.
100 грн.
120 грн.
45 грн.
45 грн.
45 грн.
55 грн.
Показано с 1 по 10 из 10 (всего 1 страниц)
Кишмиш в останні роки завоював неймовірну популярність у користувачів. Це унікальний виноград, корисний для здоров'я та один з найкращих для виготовлення випусків. В усьому побачили, як він оптимальний для дитячого та дієтичного харчування.

Про походження його ягід достовірно невідомо. За деяким даним батьківським виноградом вважається Близький Восток і Середня Азія.

Кишмиш - це виноград без семена. Він з'явився в результаті естетичних перетворень, але вже вітав селекціонери різних країн, щоб збільшити різні сорти. Самий хороший вважається виноградом першої та другої груп.
Примітно, що в деяких відах кішміша зачіпає семені (рудименти) досягає більших розмірів, тому людям каже, що їх обманули, підсунули ягоди з косточками. Насправді це не так.

Що ви отримаєте, купили саженці та висловіть виноград на своїй учасниках

Виберіть саженці (виноград кишміш), щоб звернути увагу, що сорта деляться на 4 групи по ступені бессемянності. Кишмішні сорти винограду 1-ой і 2-ой групи без рудиментів (або дуже дуже мелкие), люди їх не ощадять у процесі потреби ягід. 3-я та 4-ая категорії відрізняються збільшеними рудиментами. Складається ощущення, що це справжні косточки.

Висадивши на свій учасник сашенці кишмішу, ви отримаєте спустя 120-170 днів багатий урожай ягоду, наповнені корисними вітамінами (А, Е, РР, В9 та ін.) Та мінералами. З 1-ой сотки землі можна зняти до 300 кілограм продуктів. Культура морозостойкої (до -27 градусів), добре переносить зиму. Плоди отримують плотними, добре переносить транспортування. Кишмиш - оптимальний виноград для продажу. Він використовується, як для використання в пищу, так і для приготування вин, соків.

Інтересні сорти та різноманітна видимість

Розмір рудиментів та самих ягід може відрізнятися у більшій чи меншій стороні в залежності від сорта. То же касається окраски плодів. На нашому сайті ви можете купити саженці винограду кішмиш наступних сортів:

  1. Кишмиш лучистий . Ягоды крупные, гроздья - великі і середні. Масса грозди-300-800 граммів. Кишмишу лучистому віддають предпочтение більшості покупців. Він пропонує хороші урожаї, але не відрізняється зниженою морозоустойчивостью. Зато стоек к вредителям. Час созревання-4-5 місяців. Отличается мускатным вкусом. Ягоди сладкі. Цвет-красно-розовий.
  2. Черний ізумруд . Грозди з чорними ягодами, конічними, весом до 800 грам. Площі невеликого розміру. Грозди середніх розмірів. Мякоть сочная. Стійкий до морозам (до -23С). Ягоди середньої плотності, сладкі .
  3. Столетіє . Гроздь великої, весом до півтора кілограм. Лоза потребується в опоре. Плоди великі, сочні, сладкого смаку, світло-жовтого кольору. Мякоть плотна.

Щоб купити виноградний кішміш (Україна), перейдіть на сторінку товару, укажіть кількість, додайте у кошик та оформіть покупку.

Посадка саженців

Технології вирощування винограду відрізняються в залежності від сорти, але немає загальних рекомендацій, які потребують підтримки:

  • Сажени розміщують на сонячній стороні.
  • Черенок висаживають весну, а не осінь . Виключення - южні регіони .
  • Глубина залегання саженців - 0,7 м. На другий день висипають гравій, зверху додають перегінну перемогу з песком і дерновою землею.
  • Відстань між кустами-2-3 метри.
  • Некоторые саженцы закладают с опорой, к примеру, сорт « Столетіє ».
  • Землю мульчують, проливають.

Виноград потребує уважного уходу протягом усього срока созревання.

Ухід

У процесі ростового кусту виконують обрезу для отримання богатого та якісного уроку. Каждые 3-4 дня кусти поливають (близько 15-ти літрів води під кожен куст). У весняний період у поштовому повідомленні вносяться азотні зручності. Щоб виключити поразку плодів, кустів і кольорів вадилами, проводити періодичну обробку інсектицидами, при цьому виробництво викриття кустів перед дождем. Своєчасно борються із захворюваннями, якщо їх не запобігти. Корневу систему в зимовий період максимально захищають.

Каталог для замовлення

У нашому магазині ви завжди можете замовити саженці виноград кишмиш (Україна). Якщо він не отримує самостійно, підпишіть нужний сорт, зателефонуйте нам і отримайте консультацію.

Інтернет-магазин «Екосад» запропонує вам саженці найкращих сортів винограду кишмиш. Вони востребовані і універсальні. Ви отримуєте багатий урожай, забезпечуєте себе та купуєте якісний продукт. З кішміша можна робити виюм, виготувати вино і соки. Ціни вам приємно удівати.

Популярні питання про кишмиш

Скільки коштують кишмиш?

Ціна на кишмиш в розсаднику Екосад варіюється від 40 грн до 160 грн.

Які кишмиш популярні у 2022 році?

Чому треба купити кишмиш у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на кишмиш та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини