Саджанці карликових дерев

Уточнить поиск
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)

Купити карликові плодові дерев'яні будинки в Екосад може кожен. Сьогодні багато виражають цілі сади, які виключаються виключно з цих дерев'їв. Такі рослини невеликої висоти заробляють свою популярність завдяки красивій і необичній формі крони та смачним плодам, про те, як вони не мають жодної речі.

Визначно види карликових плодових дерев’їв

Карликові вважаються деревами, висота яких зазвичай не більше 2-2,5 м. Вони часто використовуються для декоративного дачного учасника. Карликовими бивають груші, зображення, яблони, абрикоси. Усі вони деляться на три категорії:

 1. Раннеспелые. До прикладу, яблоня «Конфетна» порадує спелими плодами вже в липні. Якщо потрібно отримати фрукти, як можна раньше, варто купити каркасні плодові дерев’яні вироби в Україні в інтернет-магазині Екосад. Великий вибір саженців дозволить придбати найбільш відповідне зростання.
 2. Середньоспелі. Фрукти, які входять у цю категорію, сорещують у серпні - почали сентября. Середні середньоспеціальні груші найбільш поширеним є сорт «Гранд Чемпіон».
 3. Поздні. Це карликові плодові дерев’яні, плоди, які не тільки довго созревають, але і можуть зберігатися на протязі кількох місяців. Усі мої улюблені інженерні персики є саме такими.

Карликові плодові дерев'яні купівлі можна купити в Екосаді, тут представлені всі перевірені сорти.

Посадка карликових деревьев

Найкращим оптимальним часом для посадки карликових саженців плодових дерев'яних є осінь. Довгий період до початку вегетації дозволив повноцінно сформувати корневу систему. Посадку весної робити теж можна, головне? зробити це відразу після появи плюсової температури. Саженець, який у цей час виживає, повинен мати закриту корневу систему.

 1. Місце, де будуть рости каркасні та напівкарлікові плодові дерев’яні конструкції, належним чином захищене від вітру.
 2. Виберіть таку територію для посадки, яка знаходиться не в нізині, якщо, наприклад, велика почва заповнюється застійною водоймою, рослини це точно не підходять до пользу.
 3. Глубина ями-60-70 см. Непосредственно при посадці в лунку необхідно покласти мінеральні або органічні зручності, щоб допомогти зростанню швидше адаптуватися в новій пошті.

Тонкості уходу

Плоскодерев'яні на карликовому підводі, купити які можна в Екосад, вимагають тщательного уходу. Він включає наступні роботи:

 1. Підпорка. Для того, щоб дерево було високорозвиненим, рекомендується після того, як його розмістити, відкрити панель і з'єднати її з стволом.
 2. Полив. Начинається в залежності від погоди, не допускається, щоб почва була абсолютно сухою. На одне дерево розпочато 5 водних вод.
 3. Мульчирование. Приструйте грунт перегноєм, додайте 3 см даних до організованої зручності.
 4. Обрезка. Основний процес обробки даних - максимально рівномірно розподіляти навантаження по всім вітром. Також це робить, щоб сформувати крону. Обрезка проводить ранню весну.
 5. Удобрення. Саженці карликових плодових дерев'єв необхідно підпитувати. У будь -якому випадку в цьому випадку буде перехідною.
 6. Побелка. Проводять осінь для захисту від гризунів та весняних від нашого населених пунктів .

На зиму карликових саженців плодових дерев’їв та зрослих рослин відкривають нетканим матеріалом, це допомагає захистити їх від сильних морозів та вітру. Красота таких рослин виправляє всі зусилля, витрачаючи їх на вхід за них.

Вредителі та захворювання карлікових дерев’їв

Без щорічної обробки рослини не ударяють уберегти їх від різних витрат. Карликовые плодовые деревья страдают от:

 • слизняков;
 • личинок майских жуків;
 • гусениц.

С їх можна боротися за допомогою обробки дерев'яних фунгіцидами. Среди захворювань можна виділити нижче:

 • мучниста роза;
 • мозаїка;
 • цитоспороз.

Від них можна вилучити, за допомогою медового купору, бордової рідини.

Закуповувати каркасні плодові дерев'яні масиви в Ecosad, Ви отримуєте саженці, які знаходяться в ідеальному стані та вже готові до посадки. Великий асортимент красивих плодоносних рослин не залишає рівноважного ні одного садовода. Якщо ви заплатили посадку через кілька місяців, щоб вибрати дерево відповідного сорту, можна вже зараз і замовити його.

Популярні питання про саджанці карликових дерев

Скільки коштують саджанці карликових дерев?

Ціна на саджанці карликових дерев в розсаднику Екосад варіюється від 65 грн до 125 грн.

Які саджанці карликових дерев популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні саджанці карликових дерев:

Чому треба купити саджанці карликових дерев у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на саджанці карликових дерев та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини