Колоновидний персик

Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)

Качественные саженци колоновидного персика

Створений сучасний сад, ми стремимся забезпечити себе різноманітними сортами, що ростуть на крайній обмеженій території. Найбільш ефективний метод вираження великої кількості різноманітних по сорту та виду плодородних дерев'їв - це використання колоновідних саженців. Компактні та стійкі до зовнішніх умов колонові дерев'яні персики зможуть забезпечити високий урожай ароматними, смачними та корисними фруктами.

Основне перевагу колоновідних персонів, які стали причиною зростання популярності цього виду дерев’їв серед українських садовників, - це компактна невелика крона, що дозволяє на одиницях площі розміщувати більше дерев’їв. Крім того, невелика висота колоновідного персика забезпечує зручну обробку деревних хімікатів, обрезку без використання громоздкої лісності та, що само главне, можливість ручного збору урожаю без пошкоджень нежних плодів персика.

Використовуючи саженці колоновідних персиків, можна в декілька разів збільшити ефективність Вашого саду, за деякими даними урожайність колоновидних культурних дерев переносить традиційну в п'ять - шість роз. Крім того, з'явилася унікальна можливість обмеженого простору виразити велику кількість різноманітних сортів дерев'їв та в цьому випадку не вимагати додаткових зусиль для обробки дерев'їв та збору урожаю.

Персик колоновідний Медовий - висока плодовитость і відмінній смак

Одним із яскравих представників колоновідних персиків є саженець сорти Медовий. Це компактний, досягаючи всього двох метрів у висоті персик буде приносити Вам досить багаті урожаї, не займаючи великої площі під візеруванням (діаметр крони досягає всього 1,2 метра).

Плоди у сорті «Медовий» необикновенно красиві та великі. У вашому саду буде дуже ефектно дивитись желтованими з красним боком персики, зручно розміщуватися на невеликих дерев'яних поверхнях. Косточка в плоді, іменуюча вес до 180 грам, відділяється без посилення. Упорядковують плоди персика сорти «Медовий» або у всі види, або використовують як сиріє для заготовок на зиму. Срок созревання персиків вступає в середини літа, у другій половині липня. Основні переваги даних сортуються наступним чином :

  • Відмінні смакові якості плодів.
  • Деревія мають хорошу стійкість до різних хвороб рослин.
  • Саженці стоять переносить морози.
  • Висока урожайність.
  • Растенія персика сорти «Медовий» не потребує в досвідниках, вони самоопилювані.

Замовляючи саженці колоновидного персика у нашому інтернет -магазині, отримують розгорнуту консультацію спеціалістів щодо методів агрокультур, термінів висаджування та способів підкормки рослин. Наші кваліфіковані спеціалісти виявляють допомогу у виборах місць посадки колоновідних персонів, проінформують про методи захисту дерев'їв від населених пунктів, розгалужують особливості транспортування колоновидних рослин.

Популярні питання про колоновидний персик

Скільки коштують колоновидний персик?

Ціна на колоновидний персик в розсаднику Екосад варіюється від 125 грн до 125 грн.

Які колоновидний персик популярні у 2022 році?

Чому треба купити колоновидний персик у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на колоновидний персик та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини