Фініки Зизифус

Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)

Фінік Зізифус - плодоносне зростання, пришедше в нашу країну з Північного Китаю, випускається богатою урожайністю та корисними властивостями. В українському кліматі саженці Зизифуса дорастують до розміру кусти або невеликого деревця. Саженці корнесобственного фініку витримують температуру до -25 градусів за Цельсію, саженці від семінару зберігають життєздатність при температурі до -38 градусів.

Якість буде результатом

Купити саджанці китайського фініка Зизифус для посадки на ділянці варто заради приємних м'яких плодів з м'ясистою і сладковатою м'якотью. У залежності від сорти фініки мають продовжений або округлий вигляд. Фінік Зізифус використовується в лечебних цілях, застосовується не тільки плодами, а й іншими частинами кусти, у тому числі та корні. У склад фініки Зізифус входять наступні компоненти:

  • Дубільні речовини;
  • Зола;
  • Катехіни;
  • Пектин;
  • Вітаміни групи А, В і С;
  • Прочитайте корисні властивості.

Купити Зізифус коштує із-за підвищеного вмісту вітаміна С у складі-його в фініках більше, чем в цитрусових. Згідно з лечебними властивостями фініки Зізифуса стоять на одному рівні з жіночим та елеутерококком.

Регулярне використання плодів китайського Зізифуса в піщу дозволяє отримувати омоції клеток, виведення токсичних речовин з організму. Також знижується рівень холестерину, виводиться нижча рідина, нормалізується артеріальне подавання.

Особливості

Для плодоношень бажано купувати саженці Зізіфуса в Україні в кількох екземплярах. Також сучасні селекціонери вибирають особисті сорти самоплодного Зізіфуса. При створенні правильних умов санципів Зізифуса може виражатися в приміщенні в гірській місцевості.

Перші плоди в дереві з'являються в 4-річному віці, зав'язуються фініки, що з'являються на бокових ветках. За рахунок позднего цветения дерево не боїться весенних заморозок. Растення вилучається високою урожайністю - у правильному порядку з одним деревом можна зібрати до 60 кілограмів урожаю.

Інтересні сорти та різноманітність видимості

В основному можна купити саженці Зізифуса, які будуть відрізнятися по висоті ітогового дерева , за умовами виробництва, за розміром. Самі цікаві сорти:

  1. Вахшський. Ви вийдете з Таджикистану, після посадки виставить дерево висотою до 5 метрів у пірамідальній кроні. Финики созревают в сентябре, мають продовжену форму і світло-шоколадний відтенок;
  2. китайський. Мініатюрний сорт, який можна виразити в приміщенні. При висадці в відкритому грунті висота куста не підвищується 3 метри. Фініки весом до 12 грам мають сладкий смак з легкою кислинкою.
  3. Конфетний. Самий смачний сорт, що дозволяє отримати невеликі плоди весом до 6-8. Дерево виделяється високою урожайністю - фініки Зізифуса так багато, що за них не видно зеленої листи. Плоди випускаються сочною і дуже сладкою м’якоттю.

Посадка та вхід

Саженці Зізифуса можуть виступати на відкритому грунті або в приміщенні (у внутрішній посадці варто пам’ятати про незначну урожайність). Для посадки на учасниках вибирається світле сонячне місце, з необхідністю необхідно організувати додаткову освітлення із-за малої продовження світового дня.

Саженці фініки краще вибирають у відкритому грунті весни, коли пропадає загроза новим заморожкам, або в середину вересня, початок октября. Оптимальний грунт - суглинистий. Якщо на учасниках тяглая почва - проводиться обогащення за допомогою торфи та піски. Желательно, щоб грунтові води не закривали занадто близько до корневої системи. Учівайте, Зізифус подає нормальне виробництво інших плодових дерев’їв поблизу.

Вхід включає в себе підпорядкування владності грунту та видалення сорняків. У зимовий час бажано використовувати торф, грунт та описи для захисту від морози.

Болезні та вредоносники

Раціоналізація стійкості до вредителям та захворювань. Іногда в районі корневої системи починається розвідка гніля, спровокована шляхом надзвичайного ублаження або плохим дренажем. Гніл здатний повністю погіршити вирощування, важливо попередити його появу.

Щоб отримати зростання з хорошим урожаєм, стійким до вредителям та захворюванням, бажано придбати привіту Зізифус. Сделайте покупку ви можете в інтернет-магазині Экосад. У каталогах можна попередити відповідну різноманітність плодородного дерева в залежності від вимоги до урожайності та характеристики фініків, регіональних висаджувань в Україні. При необхідності консультанти допоможуть підібрати відповідний сорт екзотичного рослини.

Популярні питання про фініки зизифус

Скільки коштують фініки зизифус?

Ціна на фініки зизифус в розсаднику Екосад варіюється від 80 грн до 180 грн.

Які фініки зизифус популярні у 2022 році?

Чому треба купити фініки зизифус у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на фініки зизифус та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини