Груша
По мнению академика В. Л. Комарова, груша вскорміла цілі поколення. Упоминания о чудесном древнекитайском дереве восходят ко второму тысячелетию до н. э. Грушу оцінили житло Помпеї та Древнего Рима. В Україні можна посадити декоративні та плодоносні сорти легендарного рослини, які будуть використовуватися у садоводах у великій популярності.
Плоди груші - смачні та цілющі фрукти, придатні для зміцнення здоров'я дорослих та дітей. Підтверджені корисні особливості та властивості:
- Кладезь вітамінів А, В1, В2, С та Е, заліза, меді, фосфора, натрія, кальцій, магній, калія та йод.
- Високе вміст фолієвої кислоти - вітамін для дітей та вагітних, який допомагає розвивати імунну та кровеносну систему.
- Низька калорійність (42 ккал на 100 г).
- Інтересний баланс фруктів та глюкози: фруктози більше, тому груша підходить для дієти при оживленні та сахарному діабеті.
- Підсилення імунітету, чоловічого та жіночого здоров’я, покращення пам’яті та роботи ЦНС.
- Благотворне вплив на мікрофлору кишечника та допомога дитячому організму при ОРЗ/ОРВІ.
- Восстановлення сил при переутомленні (природний енергетик).
Фрукти можна використовувати у сирому вигляді або консервувати . Сладкое домашнее варенье і карамелизированная груша - легкі в приготованих десертах. У народній медицині настойки, відвари (із свіжих і сушених плодів), сок застосовується для лікування кашля, поноса, захворювання кровеносної системи та желудки, анемії.
Кисло-сладкі, медові, слігка в'яжучі або дуже нежні-все залежить від конкретного сорту. Заздалегідь попередньо вивчіть саженці, які будуть розташовані серед десятків віддів, щоб купити майбутнє плодоношення, що прикрашає присадибну частину або дачі .
Особливості рослин
Груша - рідні декоративні та плодові кустарники та дерев’яні, які стосуються сімейних розів . Форма крони раскидистая, густая (як у свободно растущем дереві); листя темно-зелені, нападаючі, із глянцевою конфіденційністю Плоди мають характерну витягувальну форму (розширену книгу), але можуть бути і шаровидними.
Сезонне соревновання напряму залежить від сорти грушу :
- летние плодоносят в конце июля - середине августа;
- осенние сорта приносят плоды в сентябре;
- в октябре і ноябре можна збирати плоди зімних сортів.
Один із самих морозостійких видів, здатних росли в сурових умовах, - груша уссурійська. Заказати саженці цього виду можна, але плоди відрізняються підвищеною терпкостю. Для учасників невеликого розміру підійде саженець колоновідної груші - низькорослого дерева з високою урожайністю.
Рекомендується посадка саженців осінь і весна в рихлу пошту з невеликим кількістю глини в місці, де достатньо сонячного світла. Подойдут суглинок, супесь, чорнозем, сера лісна почва. Совети по посадці та входу:
- підготовку пошти: перекопайте, видаліть сорняки, внесіть під перекопку пару кілограм перевантажувального навозу або перегною, перевірте мульчирування;
- добре пролейте та замініть пошту;
- проводять санітарну та формуючу обрізки без фанатизму: не обрезайте занадто сильно за один раз;
- коли дерево починає плодоносувати, виробляє поліви два рази за сезон вегетації.
Среду всіх плодових дерев'їв, які ростуть в Україні, груша займає лідируючі позиції, тому що що може плодоносити кожен рік. Саженці з пітомників можна недозволити перетворити учасник і перетворити його на фруктову плантацію.
Розпізнавальні види саженців груші
В інтернет-магазинах товарів для садоводу ecosad.com.ua можна придбати найкращі сорти товарів. Каталог представляє найпопулярніші саженці дерев’яних, які виходять у наш пітомник. Вибирайте відомі сорти для декорацій та багатих урожаїв:
- Аббат Феттель - відомий французький культивар, просто у вході сорт з відмінними смаковими якостями; стійкість до морозу середньої.
- Вильямс - позднелетній сорт із сочними плодами десертного смаку, хороший для суші та приготування компонентів.
- Катюша - созреє в кінці лютого (!), фрукти солодкі, с маслянистий м'який м'якоть, плодоносить на четвертій після посадки року.
- Марія - зимова кримська груша з високими показниками морозостійкості, плодів тривалого зберігання та великолепного смаку.
- Вересневе Дево - вибірковий осінній український сорт, созреває во со другій декаді сентября; фрукти без лишней сладості, м'які сочні.
У продажі - саженці цих та інших відео з доставкою в будь -якому місті країни поштою .