Мушмула

180 грн.
180 грн.
Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Купуйте саженці мушмули в Україні за прийнятною ціною

Для сучасних садоводів-улюбленців важливим моментом є наявність на учасниках оригінальних рослин, які дозволяють виразити незвичайний урожай екзотичних плодів. У нашому магазині ви можете придбати санцитні мушмули, які зараз набувають популярності в Україні, для отримання смакових та неординарних плодів.

Історично мушмула спочатку культивувалася на території Азії, а потім разом з римськими легіонерами пронікла в Європі, на території современной Германии. Этим и объясняется название популярного сорта - мушмула німецька. Найбільша популярність цього виду зростає, досягаючи в епоху римських завоювань, однак потім, у Темній віці, культура піднесення була практично утрачена. В даний час це екзотичне плодове вирощування виражається в садах, які люблять незвичайні види та сорти садових культур.

Плодовиті саженці мушмулів германської

У разі, якщо ви захочете придбати оригінальні санцити мушмулів германської у нашому магазині, ми надаємо повну інформацію про методи транспортування та агрокультури рослин. Мушмула представляє себе досить високою, до 8 метрів у висоту дерева, історія якої в зимовий час повністю відпадає. Невисока швидкість рости в перші роки життя з ліхвою компенсується звичайним ростом після першого десятиліття життя саженця мушмули. Загальне продовження життя дерев мушмули колеса в межах 30-50 років. Ствол дерева досягає в діаметрі 20 сантиметрів.

У дереві мушмули дуже красиві, однак, кратковременне цвітіння. У конце апреля - початок травня зростання покривається білосніжними кольорами діаметром до 5 см, при цьому термін цвітіння триває до трьох неділь. Плоди відрізняються оригінальною окрасою, колір яких у процесі соревіювання змінюється від темно -зеленого до бурого. Форма мушмули схожа з яблоком або грушею. На вкус плоды кисло-сладких з підвищеною терпкостью, яка виходить після перших заморозків. Така особливість мушмулів дозволяє збирати урожай зимою, а іноді навіть весною.

Серед особливих особливостей, що викликають мушуму на садових учасниках, слід зазначити нижче:

  • Посадка на сонячній стороні, в захищеному від сквозняків місце.
  • Звичайний полів слід проводити часто, а рихлення - неглубоко, що звільняти неглубоким заторможенням корневої системи.
  • Обрезьку рекомендується проводити у перші три - чотири роки, для формування кронів .
  • Мушмула німецької мови стійка до різних захворювань.

Популярні питання про мушмула

Скільки коштують мушмула?

Ціна на мушмула в розсаднику Екосад варіюється від 180 грн до 180 грн.

Які мушмула популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні мушмула:

Чому треба купити мушмула у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на мушмула та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини