Колоновидна слива

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Інтернет-магазин саженців пропонує для техніки, хто розміщує невеликі учасники землі та хоче отримувати урожайні різні плоди, вирощування оригінальних форм-колонові сливи, які можна придбати на нашому сайті.

учений з мировим іменем Геннадій Вікторович Єремін. Максимальна висота рослин досягає 2,2 метрів, крона компактна, окремі веточки досягають 70 см у довжину. Плодові освіти складаються навколо ствола, і в період плодоношення дерево напоминає узку піраміду, використовуючи більшу кількість великих (не менше 40 грам) фруктів.

Саженці колоновидної картинки вибирають поштою, заздалегідь задовільно перенесеної або компост. На цьому етапі ніякі інші зручності не використовують, т.к. Корнева система саженців-однолеток не в стані загрожує великою кількістю мінеральних добавок. Після посадки пошти звичайно полівують водой з додаванням моделей стимуляторів корнеобразования. Розподіляють саженці в ряд на відстані 40-50 см друг від іншого, межрядь не ближче 1,5 метрів, щоб забезпечити рослини необхідним кількістю світла і тепла. На зиму створюють мульчирують.

Деревья колоновідной картинки в період вегетації оприскивают інсектицидами, трижды за сезон проводять листую підкорку розчином імунімуляторів та мочевинів. У конце літа рекомендується фосфорно-калієва підкормка. Все слід звертати увагу на стан центральної системи, з метою її ушкодження, що викликає зростання додаткових перемог, від яких необхідно залишити найкрепіший, та інші обрезання.

Крім того, відсутні великі веточки, що вимагають щорічної підрізки, морозостійкість та висока урожайність, колонадність слива володіє таким перевагою, як швидкість. Плодоносить зростання починається вже у другий третій рік після посадки та його продуктивне використання триває 15-17 років. Цвітіння починається, коли в інших сортах слив, а також зігрівають плоди до кінця літа, про що свідчить, що покриває їх білий восковий налет. Лучшими сортами вважаються Мірабелла, Блю Світ та Імперіал. Фрукти дуже сочні та приємні на смак, добре підходять для використання у всіх випадках, а також для приготування консервованих компонентів, варення, повидла, джемів. Незважаючи на настільки високу вартість посадочного матеріалу та зручність, витрати на збирання саду протягом двох років.

Якщо ви зацікавлені в такому зростанні, як колонові сливи, купуйте санцифи, будь -яким зручним способом: за наявних замовлень кур'єром або при самовивозе, накладеним платежем, оплатою через будь -який банк, діючим на території України або за допомогою системи LiqPay, завдяки якій грошові кошти перечисляються за допомогою Інтернету. Опитні консультанти нашого інтернет -магазину готові подати інформацію по всім цікавим питанням. Ми дорожимо своєю репутацією та пропонуємо клієнтам тільки найкраще!

Популярні питання про колоновидна слива

Скільки коштують колоновидна слива?

Ціна на колоновидна слива в розсаднику Екосад варіюється від 125 грн до 125 грн.

Які колоновидна слива популярні у 2022 році?

Чому треба купити колоновидна слива у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на колоновидна слива та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини