Гранат

120 грн.
120 грн.
120 грн.
120 грн.
120 грн.
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)

Тепер і в нашому населенні є прекрасна можливість придбати грошові кошти та висадити їх у своєму саду. А ведь раньше цей плод вважався екзотичним із-за своєї теплолюбівості та надходив до нас у основному з Кавказа. Часто можна зустріти в єгипетському, турецькому гранаті. Нові кримські сорти, а також южноукраїнські нічуття не хуже!

За допомогою різних технологій, що дозволяють захистити рослини від холодів та морозів, українські садоводи почали виражати гранату та себе в саду. Конечно, реч ідеально переважно щодо південних регіональних країн, де можна отримати максимально теплу землю. Саженці гранатів, отримані з черенків, володіють одним із найважливіших властивостей - вони мають підвищену регенеративну функцію, що дозволяє уникнути швидкого навчання на черенках додаткових корнів.

Місце розміщення гранати коштує вибирати на первинних місцях без уклонів. Якщо все так-таки такий учасник може знайти невозможно, то потрібно простедити, щоб уклон був направлений на Юг. Стоїть або згадати, що вибране місце повинно бути надійно захищеним від вітрів? Конечно, гранат слід виключати виключно на плодородній пошті з обов'язковим регулярним уладненням.

Час посадки - май - це найбільша гарантія, що посадочний матеріал не погібнет. Кстати, якщо купувати саженці ківи, ​​то посадку можна порівнювати, ведь і ківи теж потребує в приблизно таких же умовах. Гранат повинен бути виставлений з певним інтервалом, у разі, коли він буде задумуватися про кілька посад, наприклад, для повноцінного гранатового саду. Оптимальний інтервал - до 15 см між саженцями граната. Стоит помнити, що наверху, над поверхнею грунту, прийняти залишити лише 1 пошту, все інше - заглубляється. Після процесу посадки - обов'язковий полів.

Вхід у всю простеньку та стандартизовану систему, як для більшості дерев'яних, - пересування між рядами, регулярне полівування, підкормка прикорневих областей органічними зручностями. Поличні роботи необхідно проводити до кінця жовтня-початку листопада, після повного опадання листів. Після кількох виробників саженців, багато садоводи їх виконують і сортують. Те, які підвергаються ураженню хворобами або були пошкоджені - утилізуються. Таким чином, пресекається поширення хвороби. Ідеальний, перспективний з подальшим розвитком, гранатові гранати повинні мати висоту близько півметра, гарне корневіще та 3-4 перемоги. Купуйте саженці гранатів в Україні, які з великою кількістю ймовірностей дають уроки, можна у нас у магазині «Екосад». Поняття про те, що виріб для сортування повинен вироблятися з усією можливою аккуратністю, щоб не регулювати корневу систему.

Наш магазин займається реалізацією виключно висококласного матеріалу для посадок. Якість його дуже важлива, так як вона придбана в невідомих продавцях, можна нарватися на підделку або на черенки великого дерева. Тому зверніться до нас для покупки гранат!

Популярні питання про гранат

Скільки коштують гранат?

Ціна на гранат в розсаднику Екосад варіюється від 80 грн до 120 грн.

Які гранат популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні гранат:

Чому треба купити гранат у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на гранат та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини