Банан

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Банан - багатолетнє трав'янисте зростання. Його великі листи доступні по спіралі, формують ствол, досягаючи висоти до 10 метрів. Родом банан з острова Малайського архіпелага, де о нем знали ще задовго до нашої ери. Європи смогли познайомитися з ним завдяки Олександру Македонському. Впоследствии фрукт зібрався в Африці та Америці.

Якщо ви хочете купити комбінований банк і забезпечити йому відповідні умови, то через кілька років зможете зібрати власні сотні плоди. Вони багаті вітамінами групи В, калієм, які впливають на здоров'я сердечно-сосудистой системи. Нужно купити саженці банани? Обратись у наш пітомник.

Особливості

 • Від моменту посадки до першого збору урога проходить близько 11-19 місяців-все залежить від конкретної сорти.
 • Обычно цвести растение начинает на 9-10 месяцев.
 • Образуется 3 яруса квітів: сверху жіночі, на яких розташовується зав'язь, снизу-чоловічі, відвідувані-обоеполые.
 • У природі вони досліджуються допомога летучих мишей, у домашніх умовах приділяється робити це самостійно.
 • Банан - багатолетнє зростання. Плодоносить те, що може до 25 років. Максимум урожайності прибуває за 10 років, а спустя 5-6 років плоди становлять мельче.

Інтересні сорти та різноманітність видимості

Родина банан-тропічні широти Азії та Африки, острів Тихого океану . Все випускають 4 його різновидності:

 • декоративні - красиве цвітіння, після чого дають несуедобні плоди;
 • технічні - саженці банану вирівнюють для підготовки стеблі, з яких діють плоти, сидіння, риболовні мережі;
 • плантайни, або кормові - дають несладкі крахмалісті плоди, з яких виготують муку;
 • десертні - відомі нам сочні та солодкі плоди. Призначені для використання в сирому, сушеному або в'яленому вигляді. Визначними сортами є Тропіканка або Киевский карлик.

Посадка

Купити санаці банани в Україні можна на нашому сайті. Самостоятельно виразити його з семян - долгий і трудоемкий процес. спеціалізовані домашні сорти в комнатних умовах виражають не більше, ніж на 1,5 метра. Для банану беруть верхню пошту, краще всього з-під липи, берези або акації. Єе розбавляють древесну золоту, перегноємну і речну пісню.

Додатково готовий субстрат пролівує киплячий, який вбиває патогенну мікрофлору. Зрозуміло, що після перегляду банани добре поливають, а потім залишають на кілька днів-дають йому адаптуватися до нових умов.

Горшок для саженці потребує великого, не менше 2-3 літрів. На дно обов'язково засипають дренажний шар. Важливо, щоб у корням рослини постійно поступали повітрям. Тому горшок рекомендується ставити не на піддон, а на рішення.

Ухід

Щоб забезпечити задоволення своїм привабливим виглядом, необхідно забезпечити зростання грамотного входу. Полівуйте його потрібно редко і зазвичай, коли верхній шар повністю висохнет. Вода при цьому повинна бути теплою. Він добре розвивається при високій вологості повітря, при цьому не вистачає точності, щоб зберегти його. Зрозуміло, коли температура повітря падає, частота полівів знижується - це допомагає не допустити загрози корневої системи.

При недоліках сонячного кольору листя желтеють і теряють колір. Якщо не переглянути ухід, саженець банана може погібнути. Помніть, що зростаюче вирощування для збору плодів комнатного освітлення може бути недостатнім, тому може виникнути потреба у встановленні флуоресцентних ламп.

Борба з хворобами та збитками

При грамотному уході вирощування редко сталкивається з хворобами та збитками . У домашніх умовах можуть виникнути наступні проблеми, пов'язані з його вираженням:

 • Антракноз - грибкове захворювання, на якому плоди та основа стебла покривають темні п'ятниці;
 • Вірусна мозаїка - відрізняється зменшенням та пожухлостю листьев, саженци банани починають медленно расти.

Банан підвергає нападу важелей. Він нередко страждає від довгоносика, тлі, мучнистого червеця, паутинного клеща, трипсів.

Саженець банана - оригінальне рослиння, яке може завести у себе вдома. Вибираючи десертні сорти, кроси краси в майбутньому ви отримаєте ще й сочні смачні плоди власного вираження. Купити саженці комнатного банану в Україні ви можете у пітомниці Екосад. Ми пропонуємо здоровий робочий матеріал цього тропічного рослини, який довго буде розширювати вас у вашому вигляді.

Популярні питання про банан

Скільки коштують банан?

Ціна на банан в розсаднику Екосад варіюється від 200 грн до 200 грн.

Які банан популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні банан:

Чому треба купити банан у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на банан та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини