Ялина

Показано с 1 по 16 из 16 (всего 1 страниц)

Ель - вечнозелена красавиця з лісу, що досягає 50 метрів у висоту. Живе величезне дерево також довго, до 300 років, і вважає за краще залишатися в лесу: звичайно -левельна ель достатньо прихотлива. Для озеленення сади виведено безліч декоративних сортів, адаптованих до наших територій. Ви зможете легко придбати саженці елі та отримати оригінальне вечнозелене доповнення до клубів або саду.

Особливості видання

Елі стійкі до нехватки сонячних променів, але формують повноценну крону лише при достатній освітленості, краще всього розвиваються во влажній пошве. Найбільш оптимальним варіантом розміщення деревини є світлий участок. Відкрита місцевість деревини також не жалує: уникнення освітлення викличе озог хвої.

Елі - неприємні довгострокові, які успішно переживають і не потребують додаткової пересічки, стійкої до морозу. Однак молоді деревця легко адаптуються до пересадок, тому завжди вимагають перегляду укоренних саженців.

Різновид елі визначається :

 1. Типом крони (конічні або пірамідальні сорти).
 2. Типом хвої (колюча чи м’ягка).
 3. Цветом хвоя.
 4. Висотою взрослого дерева (високорослі та карлікові типи).

Сорта і різноманітно видимості елей

У ландшафтному дизайні віддалене умовне колючим елям за їх низько опущену та симетричну ярусну крону. Найбільш популярними сортами зеленої елі, що використовуються для прикраси паркових зон та садових учасників, є такі сім’ї:

 • Єль Європейська - найшвидший швидкоростучий сорт, високоросла (до 50 м), з горизонтальними або понікаючими вітряками;
 • Ель Канадська-відмінна сизозелена хвоста, в озелененні застосовуються каркові породи правильної конусоподібної форми, висотою до 4 м;
 • Ель Сибірська-сорт з узкопирамидальной кроною, короткочасний і колючий хвост, один з самих теневиносливих сортів;
 • Ель Сербська-порода з узко-конічною кроною та «подвійним» окрасом-зеленими вітряками вверху та сизим нижнім ярусом.

Голуба ель

Визначно відомі дані сорти відрізняються відмінним квітковим хвостом, варьирующимся від сизого до голубого. Як правило, декоративні види голубого кольору розташовані нижче зелених сортів (до 12 м). Хвоя жорстка, плотно розташована. Крона пірамідальна, широка (до 5 м у діаметрі).

Популярні сорти:

 • Біалобок;
 • Блю Даймонд;
 • Глаука Глобоза;
 • Мисти Блу;
 • Хупси.

Посадка

Саженци елі висаживають у апреле -мае або конце августа, попередньо залив водой. Дерево розміщують удали з грунтових вод, а також те, що не висаживається в переуплотненний грунт. У обраному місці викопуйте його глубиною у півметрі (до 70 см, якщо посадка виконується у важку пошту, і додатково викладається дренаж). Діаметр посадочної ями також становить приблизно півметра. У якості дренажу використовується щебання або змішання піски та білого кирпича, товщина дренажу-15-20 см. Його використання може бути необязательно, якщо ви вибираєте саженці, що випливають із плодородної пошти з низькопрохідними грунтовими водами.

Ідеальна поштова скринька для запису видається:

 • дернова земля (2 частини) ;
 • листова земля (2 частини);
 • частина торфа;
 • частина піска.

Ви також можете купити готовий субстрат для хвойних рослин. Якщо ви купуєте або збираєте оптимальну поштову зміст, яка не представляє можливого, для підготовки небезпечного листування, в ідеалі, опасної вашої руки та засипайте її у посадовій для забезпечення необхідної кислотності.

повністю уходив під землю, і почало створювати деревця знаходилось у рівні з поверхнею землі. Приєднуючись, заповнюйте робочу посаду, готуючи її до підготовки електронної пошти.

Придбайте органічні зручності для вечнозелених рослин або універсальне зручність (до прикладу, азофоску). Якщо ви використовуєте азофоску, то 150 грам буде достатньо. Залиште зручність у робочій зоні, у разі необхідності залучіть водосховище, розмістіть у грунті саженець та засипніть поштою.

Ухід

Саженці не пристосовані та майже не потребують особистого утримання. У перший рік життя, до наступних морозів деревцам необхідно забезпечити полів: полівувати їх варто один раз в неділю, за допомогою 10 літрів води. У засушливій та жаркій погоді полівуйте саженці чаші.

Ранней весної ель рекомендується зручно. Крона формується самостійно, обрізки підлягають лише дерев'яним, які служать живій вигороджі. Сухі вітри регулярно підрезаються весною або осінню.

Молоді саженці можуть постраждати від морози . Почву навколо деревця коштує основоположно накрити торфом або небезпечною історією, а само деревце вкрити ельником або плотним нетканим матеріалом.

Борба з вредителями

Хвойні рослини підвержені таким вредителям:

 • тля;
 • паутинний клещ;
 • листовертка.

Для боротьби з ними застосовується ряд інсектицидів, зокрема, «Енжио» «Фитоверм», «Акарицид» та др. Якщо на хвоє з'являються жовті або бурі пятниці, то дерево обробляється коллоїдною серою. Доповнювально ель може оброблятись фунгіцидом. Засохші вітки стоять точнічно спилювати або обрезати секатором. Не слід оновлювати всю вітер - після необхідної обробки на ней ще можна виразити зелені перемоги.

Екосад забезпечує якісні сашенці з доставкою по Україні. У каталогах представлені актуальні різноманітні види хвойних дерев'їв. Ми допомагаємо підібрати оптимальний саженець для вашого саду, при цьому ми реалізуємо дерев'яну опцію для масштабних ландшафтних проектів. Купуйте саженці елі можна у нашому інтернет-магазині, а продажі також здійснюються на місці у пітомниках .

Популярні питання про ялина

Скільки коштують ялина?

Ціна на ялина в розсаднику Екосад варіюється від 70 грн до 5000 грн.

Які ялина популярні у 2022 році?

Чому треба купити ялина у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на ялина та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини