Ожина

Уточнить поиск
75 грн.
50 грн.
65 грн.
100 грн.
50 грн.
45 грн.
45 грн.
45 грн.
100 грн.
70 грн.
100 грн.
45 грн.
50 грн.
50 грн.
55 грн.
75 грн.
50 грн.
65 грн.
65 грн.
45 грн.
45 грн.
50 грн.
60 грн.
100 грн.
65 грн.
80 грн.
65 грн.
Показано с 1 по 36 из 37 (всего 2 страниц)

Порівняно з багатьма культурними щорічними виданнями. У першу чергу вона стає оптимальним рішенням для техніки, хто планує збільшити продаж: плоди досить дорогостоящі, у магазинах їх вибір не так великий, не зустрічається по-справжньому свіжа та смачна ягода. Можливо придбати саженці ежевіки та для одноразового використання: вони допомагають з кількома завданнями на учасників одночасно. Можливо буде насолоджуватися свіжими плодами, а також красотою ежевічних кустів. Вони дійсно становляться справжнім украшенням любого ландшафта,

Специфіка

Єжевика представляє себе плодоносить кустарник. Побеги можуть бути прямостоящими, довольно товстими, вітві стеляться по землі. Експерти відзначають масивність корневої системи: вона здатна досягти планів у 1,5 метра в глубину. Список ежевиків має розширену геометричну форму, що складається з трьох сегментів з острими кончиками, тонко гофрированних. Растение опыляется самостійно, що істотно сприяє культивуванню. Соцветия крупные, молочного оттенка. Плоди візуально напоминають малину: це костянки з багатьох маленьких частей, фіолетового чи красно-фіолетового відтенка.

Важко, що ежевика не постраждала при повторних весенніх заморозках. Знаменитой і востребованной ежевику робить не тільки відмінні смаки плодів, але і її корисні властивості. Так, відомо, що ягоди позитивно впливають на стан сердечної м'язи, стимулюють функціонування сердечно-сосудистой системи. Считається, що його ежевіки дійсно здатні залучити імунітет, а також вони усувають крови середнього холестерину, підвищують до нормального рівня гемоглобіну.

Можливо купувати саженці євівиків у спеціалізованому магазині, замовляти доставку поштою. Це зручно, не потрібно, не потребує більших розміщеннях.

Спектр сортів ежевиків

Сейчас можна купити саженці щорічно практично будь -якої сорти. На профільній площі вибір вражає. Рассмотрим деякі особливості відомих видів рослин.

 • Морозоустойчивые сорти - «Блэк Даймонд», «Полар». Вони здатні витримувати температуру в 30 градусів нижче нолі. Укривати понадобиться «Дико сокровище», а також «Небеса можуть пододати».
 • Найбільш сладкими є ягоди ежевіків сортів «Честер», «Фридом».
 • Якщо більше за душі солодкі ягоди з легким відтенком кіслінки, подойдет сорт «Осейдж».
 • Поздно созреває ежевика сорти «Прайм Арк-45», а також усі інші дасти плодів «Бжезина».
 • У сортах «Дито» і «Осейдж» кусти растуть стелящиміся перемоги, не мають поросли, у цьому верхушки перемоги можуть укоренятися.
 • Корневою порослю розмножується «Джамбо».

У магазині можна самостійно позначити доступними саженцями, а також отримати детальну консультацію менеджера.

Посадка, вхід

Від грамотного підходу до вираження залежить і результат роботи фермери. Залишається більш детально на деяких рекомендаціях експертів, виправляти посади та входити за єжевику.

 1. Для того, щоб ви могли подолати добре освітлений участок, де немає сильного вітру. Якщо полутень невеликий, це дозволено.
 2. Дистанція між саженцями повинна складати метр, а між рядами - два метри.
 3. Грунт повинен добре поглушити влагу. Якщо відбувається застійна рідина, зростаючий погібнет.
 4. Разум після посадки потребує хорошого звичайного поліву.
 5. Коли переможе резко растут, починається зав'язування плодів, полівується далі, регулярно.
 6. Осуществляется подкормка: она необходима весной, а также летом и осенью. Сначала застосовується перегінна, потім органічні розчини, в осінній період вже можна використовувати древню золу.
 7. Молоді стеблі наближаються до пришпилювання. Весь обов'язково обрезають кусти в санітарних цілях.
 8. Коли вони повністю повністю надали плоди, вони вимагають підрезати під корни.

Потрібно берегти саженці щорічно і від вредителей, різних захворювань. Лучшим середством від хвороби станет «Фундазол», «Токсим». Щоб оградувати кусти від малого, маленького жука, варто проводити обробку засобів «Кинмикс», «Фитоверм».

Видалити внесок коштів - залучення перспективної культури

Єжевика залишає перспективну культуру для вираження: можна купувати саженці, щоб потім використовувати плоди для власних нуждів, а також для подальшої реалізації. У профільному інтернет-магазині зручно вибрати найбільш підходящий сорт, вивчити неповторно сформований каталог та навчити багато різноманітних параметрів, запланований бюджет. Екосад гарантує якість, обробку заявки та оперативну доставку пошти в Україні. На питання щодо асоціації готовий відповісти грамотному менеджеру. Вибирайте найкращі саженці ежевіки вже сьогодні!

Популярні питання про ожина

Скільки коштують ожина?

Ціна на ожина в розсаднику Екосад варіюється від 45 грн до 200 грн.

Які ожина популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні ожина:

Чому треба купити ожина у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на ожина та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини