Малина

30 грн.
25 грн.
30 грн.
30 грн.
30 грн.
40 грн.
30 грн.
30 грн.
30 грн.
30 грн.
25 грн.
40 грн.
35 грн.
70 грн.
40 грн.
30 грн.
50 грн.
30 грн.
30 грн.
80 грн.
30 грн.
35 грн.
30 грн.
30 грн.
40 грн.
Показано с 1 по 36 из 65 (всего 2 страниц)
Малину знають і люблять усі садоводи. Кустарник сімейства Розові часто зустрічаються в дикорастущем відео в лесах, на вирубках та по берегам рек. Окультуривання малин почалося давно, перші списки сортів відносяться ще до XVI століття. Некоторые из них выражаются на садовых участках до сих пор, претерпев незначні зміни. Ароматичні ягоди малинів використовуються для використання у свіжому вигляді, приготовані компоненти та варення.

Полезні властивості малінів

Ягоди та листя малинів мають лечебні властивості. Плоди відрізняються вмістом корисних сахарів, більшої кількості вітамінів А, С і В, мікроелементів, мінеральних речовин. Завдяки насищенному складу малина застосовується у народній медицині:

 • знижує температуру;
 • укрепляє стенки сосудів;
 • знижує рівень протромбіни;
 • облегчає кашель при бронхіті;
 • здатний виводити токсини.

У народній медицині найбільш поширеним є використання листя та його малінів при простудних захворюваннях.

Різновиди і поширені сорти малінів

Існує безліч різноманітних видів та сортів малінів. Найбільш поширені класичні варіанти з красними ягодами. Ні в продажі зустрічаються саженці з жовтою, чорною малиною. Пользуються спросом у дачників ремонтантних видах. У відмінності від традиційних сортів вони дають урожай вплоть до заморозків. Продаються саженці малинових дерев, у яких кущі потужні, вітрі товсті, а ягоди великі. Немає і відмінних традиційних крупноплодних сортів малини. Найбільш популярні подані нижче.

 1. Геракл . Популярний ремонтантний сорт з великими ягодами до 10 грам. Кусти починають плодоносити з серединами серпня та давати урожай до поздней осени. Ягоди сладкого смаку з погано вираженою кіслінкою.
 2. Полка . Ремонтантна малина з растянутим строковим плодоношенням із серединами липня до жовтня.
 3. Таруса . Древовидна малина з товстими перемогами та звичайним плодоношенням. Относиться до штамбового сортаму. Проста в уході та стійка до заморозкам.
 4. Зюгана . Желтоплодная ремонтантная малина. Кусті високі, з потужною корневою системою. При хорошому уході сорт звичайно плодоносить, дає до 7 кг смачних ягід за сезон.

Особливості посадки та вхід для малої

Все, що потрібно для високої урожаї - якісні саженці малини, плодородна почва, богатая органікою та хороший ухід. Виробництво плодової культури сприяє декільком основним етапам.

 1. Підготовка пошти . Місце під посадку попередньо перекачують, вносять органічні зручності (компост, перевантажувальний транспорт), подвійний суперфосфат.
 2. Підготовка саженців. На саженцах обрезають лішні перемоги, залишають тільки один розмір близько 20 см.
 3. Посадка. Сажають у ямах або траншеях, витримують стан 30-70 см. Корни тщательно розправляють, корневу шейку залишають на рівні 1-2 см вище землі. Заглублення уникає, так як це може привести до загнивання. Почву під кустами мульчують для збереження влаг.
 4. Обрезка. У подальшому важливому осінній обрезці двогодичних перемог. Іх удаляють острим секатором на рівні грунту. Однодичні перемоги пригібають землю для захисту від морозів.

Саженці малини можуть висадити як весну , так і осінь. У першу чергу посаду проводять у раннє терміни до пробудження, у другій - з середини серпня до початку октября.

Сучасні сорти малінів стійкі до захворювань, але часто погіршуються вредителями. Більше всього проблема доставляє стеблеву галліку, перемогу і малий жук. Із-за цих населених пунктів знижується якість ягоду та звичайність урожаю. З галліцеєю борються обрізкою уражені стеблі, обробляють ще здорові перемоги препаратами «Актеллик», «Алатар». Ці препарати можуть бути використані для знищення та зменшення кількості жуків.

Де купувати саженці малінів ?

У разі вибору саженців для посадки, які надають умову для силових рослин із здоровою корневою системою. Краще купуйте в перевірених місцях, щоб уникнути невідповідності сорта дійсності. В Україні можна купити саженці малини в «Екосад». У каталогах нашого інтернет-магазину представлений великий вибір традиційних, ремонтантних високоурожайних сортів, малинових дерев'їв. Посадочний матеріал, виготовлений у власному пітомі, безпечно упакований для безпечної транспортування. Ви можете замовити доставку поштою або кур'єром, а також заборонити покупку в пункті самовивозу.

Популярні питання про малина

Скільки коштують малина?

Ціна на малина в розсаднику Екосад варіюється від 25 грн до 140 грн.

Які малина популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні малина:

Чому треба купити малина у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на малина та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини