Ремонтантна малина

30 грн.
25 грн.
30 грн.
40 грн.
30 грн.
30 грн.
25 грн.
40 грн.
35 грн.
70 грн.
40 грн.
30 грн.
30 грн.
30 грн.
80 грн.
30 грн.
35 грн.
40 грн.
35 грн.
50 грн.
45 грн.
30 грн.
25 грн.
40 грн.
25 грн.
35 грн.
35 грн.
Показано с 1 по 35 из 35 (всего 1 страниц)
Ремонтантна малина - сладка ароматна ягода до глубокої оселі

Малина - солодка, сокова ягода, яка насичує організм вітамінними комплексами та поряд з іншими корисними компонентами.

більш старі роки тому були виведені перші сорти ремонтантної малини. К сожалению, ці сорти відрізняються незначним осенним плодоношенням.

Однак селекціонери не зупиняються на цьому, а сучасні усовершенствовані сорти можуть дати два уроки або вдосконалити однакові ягоди безперервно весь сезон.

Садовод, виражуючи саженці ремонтантної малини в Україні, мають можливість насолоджуватися ароматними ягодами до перших морозів.

Загальна характеристика ремонтантних сортів малини

саженцы малины ремонтантной Ремонтантна малина може плодоносити і на однолітних, і на дволетніх перемогах. Але це нецелесообразно, так як призводить до ослаблення дволетніх перемог. І другий урожай поєднує із задержкою, і він є більш ценним. Тому вважається, що вигідніше отримати урожай позднім літом або ранньою осінню.

У такому разі, якщо першу половину літа в малій расті переможуть, а кольорові почки закладаються в середину літа. За дві-три неділі вони прорастають, і плодоношення відбувається близько до осени. Саженці ремонтантної малини здатні давати перші ягоди в рік посадки рослин.

Кусти цих сортів прямостоячі, не вимагають додаткових опор. Ісключення - занадто звичайний урожай, під весом якого вітло клонується до землі. Після закінчення плодоношення надземної частини куста удаляється, і таким чином вирішується проблема зимостійкості. Весь час появляються три-чотири перемоги заміни, на яких сореєт урожай.

Вкусові якості ягоди оцінюються досить високо. При п'ятибальній системі вони отримали чотири бали. Рівень сахарних плодів досягає десяти відсотків.

Розміщення ремонтантної малини та висадки посадочного матеріалу

Саженці ремонтантної малини можна висадити ранньою весняною та осінньою . Опытними садоводами рекомендується весняна посадка. За літній період зростання добре укорениться і підготовиться до зимового холоду. Висажити саженці можна як тільки земля відходить і підсохне.

Ремонтантну малину розмножують вегетативним способом. Вирастити з семінару якісний посадовий матеріал не отримано, так як теряються особливості сорти. Так що при виготовленні якісного санчату не бажано використовувати хімічні стимулятори роста, так як після пересадки саженець може хворіти і навіть погібнути.

Качественные санцити ремонтантних сортів малини

Купити санцити ремонтантної малини в Україні по невисокою ціною можна на сайті Інтернет-магазину нашої компанії. Опытные специалисты занимаются выращиванием следующих ремонтантных сортов малины:

  • Брусвяна;
  • Геракл;
  • Зюгана;
  • Полана;
  • Желтий гігант;
  • Полка;
  • Шапка Мономаха;
  • Утренняя роса;
  • Черний принц.

Саженці ремонтантного сорту малини, виражені в нашому пітомніку, відмінно переносяться транспортівки та чудово приживаються в новій пошті. Ми не використовуємо біостимулятори та хімічну підкормку молодого рослини і пропонуємо купувати саніці ремонтантної малини, виражені в екологічно чистих умовах.

Самі малі ремонтантної поштової скриньки від відповідального виробника

Багато користувачів допомагають: «Як доставляють посадочний матеріал, і не буде ли нанесену дочку молодими рослинами при пересилці? » При транспортуванні рослин використовується спеціальна упаковка. Корнева система відпускається в питанній болтушці і запаковується спеціальним способом. Потребувач отримує якісні саденції, які легко переносять пересадку в нову пошту.

Ми пропонуємо проконсультувати про достоїнства та недоліки кожної сорти, підсказуємо, який підхід буде досягнутий у вашому регіоні, підкажемо, як ухиляємося за зростання, щоб отримати звичайний урожай.

Якщо ви вирішили виразити індивідуальну ягоду на своїх учасниках і подисківаєте недорогі саженці ремонтантної малини високого якості, зверніться до нашого магазину, і я забезпечу вам необхідну кількість посадового матеріалу саме такої сорти, яка зацікавила садоводу.

Осталися питання? Ви можете звернутися до онлайн-консультанта або зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті. Ми будемо раді давати вичерпуючі відповіді щодо розроблення, вираження та входу за ремонтантною малиною.

Популярні питання про ремонтантна малина

Скільки коштують ремонтантна малина?

Ціна на ремонтантна малина в розсаднику Екосад варіюється від 25 грн до 100 грн.

Які ремонтантна малина популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні ремонтантна малина:

Чому треба купити ремонтантна малина у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на ремонтантна малина та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини