Кинкан

130 грн.
Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Саджанці цитрусових рослин 

Про істотне екзотичне рослини з окремим назвою житла України визначили порівняно недавно. Запропонували ароматні плоди, оцінені за достоїнством. Вкус мініатюрних фруктів напоминає мандарин. Нотка горчинки, присутня в сладкій кожурі, яка їде разом з м'якою, додає висунуту пікантність і кружить голову гурманам. Саженці кумату стануть украшати будинки та дачного учасника. Купуйте купівлю в Інтернет-магазинах, якій допомагають тисячі садоводів.

Декоративні властивості кумквата

Вихід із Піднебесної, що з'явився на світліші дні після, має кілька імен, кожне з них, що обертається его особенности. У перекладі з китайського мови кумакт означає «золотої апеляції». Житла Японії називають забавні апельсинчики «кінкан».

Ізраїльтяни, що виражають декоративні цитрусові дерева в комнатних умовах, згадують їх «тапуз сині» - «китайський апельсин», підкреслене восточне походження. У Європі рослина називала фортунеллой - у пам’яті про знаменитий шотландський ботанік Роберте Фортюне, який два століття назад пропонував саженці кінкана з Китаю.

Цветоводи прикрашають екзотом сади та квартири - привередливий кінкан научився вираховувати не тільки на дачі, та в домашніх умовах. Головне - купіть саженці на купівлю хорошого якості. Під відкритим небом кустарник сімей цитрусових виражається до двох-чотирьох метрів. У квартирах кумакт виглядає мініатюрним, витягуючись до 150 см. Карликові породи, ставши предметом змагань кожного колекціонера, досягають 60 см у висоту. Відкривальними особливостями вечнозеленого кінкана є:

 • шаровидна крона невеликого розміру ;
 • звичайне вітвей з одними уловимими шипами;
 • глянцеві ярко-зелені листя;
 • крошечні білі квіти;
 • невеликі жовті, оранжеві, червоні плоди з тонкою кожурою.

Цвіт фортунелла весняний, покриває білими ароматними кольорами. Позиції на їх місці утворюють овальні «ягоди», розмір яких досягає двох-трьох сантиметрів у довжину. Сідайте кінкан разом з кожурою.

Визначно видимі фортунели

На батьківщині кумквата растет безліч відов необічних цитрусів. Некоторые облюбовали європейців, украшали імі офіси, будинки, екосади. Каждая різноманітність представляє інтерес для цінителів екзотичних рослин. Одним з найпопулярніших сортів вважається Фортунелла Маргарита або Жемчужний кінкан. Плоди цього видання кінкана ще всього поступають у продаж. Фортунеллой Маргарита у Великій Британії прикрашає холлі дорогих готелів, ресторани - говорять, вона приносить удачу.

Неймовірно спровоковані серед садоводів та квіткових олівців пользуються:

 • Японка Кумкват (Fortunella japonica, японський кумват ). Считається редкою різноманітністю цитрусового рослини. Від сородів відрізняється круглими плодами, виразним смаком, яскравим ароматом.
 • Нагами. Іскусственно виведена різноманітна цитруса кумкват. В продажу зустрічається редко. Славиться оранжевими плодами, відсутнім семян.
 • Мейва. Цей кінан застосовує сладким смаком, нежирною м’якістю, овальними, кружечками мандаринчиками.
 • Обовата чи Фукуші. Одно з найпопулярніших рослин серед комнатних цитрусів, які стремяться купити в будинку. Карликова різноманітність славиться декоративністю та смаковими якостями. У повідомленні про цвітіння, яке відбувається кілька разів у рік, кінкан приводить у восторг навіть рівномірними к рослинам людей. Виходить великими плодами грушевидної або овальної форми, що забезпечують пять сантиметрів.
 • Реале. Ремонтантний сорт кінкана з високою урожайністю. Плоди, що відрізняються розмірами та формою, мають унікальний смак. Кожура кумквата напоминає сладкого мандарина, сочна, кисловата м’якоть - лимон.

Кожен вид кінкани, що виступає у продажу, представляє інтерес для садовників та ландшафтних дизайнерів. Купуйте кумакт, оформіть замовлення з доставкою поштою, можна у нашому інтернет-магазині.

Полезні властивості цитрусового кумату

Садові вирощують кінкан не тільки для краси. Є і друга ціль - отримайте смачні, корисні плоди з вишуканим ароматом. Невеликі розміри фруктів таяться під козицею такої кількості цілеспрямованих речей, що вони позадують великі гіганти. Низька калорійність - 70 ккал на 100 г - призводить до восторга диетологов та людей із виснаженою масою тіла.

Среди фанатів кумквата зустрічаються не тільки з жінками, які особливо слідують за здоров'ям та зовнішністю, але і чоловіками. У смачному цитрусі кінкан має багато корисних властивостей:

 • лечити сердечно-сосудистую систему;
 • покращує циркуляцію крови;
 • нормалізує холестерин, усуває бляшки на сосудах;
 • захищає від вірусів і бактерій;
 • забороняє від імпотенцій; 
 • восстанавливает иммунитет.

Тибетские монахи считают кумакт одного з головних коштів, що зберігає молодість і красу. На Востоці сок кінкана додає в маски, крему, шампуні. Після таких процедур м'які морські шинки огороджуються, шкіра сидить, волоси погіршують здоровий вигляд.

Як висловити кумакт у домашніх умовах

Виразити по-теперішньому красиві плодоносні комнатні цитрусові, що не вдаються до всього квітковому. Одним не хватає навиків у вході, інші - терпенії, треті не знають, де купують санцини кінани, щоб не скаржитися на витрачені деньги.

Страх перед восточним екзотом попередньо збільшений. Опитні садоводи впевнені, що кумакт реагує на владельця, його увагу, заборону. Потребується трохи:

 • купувати якісні саженці цитрусів;
 • вибирати хороший грунт - від пошти залежить розмір крони, фруктів, зовнішнього виду кумквата;
 • підбирати правильний розмір горшки, щоб не порушити корневу систему саженці.

Посадка виконується традиційним способом: сначала вкладають керамзит, далі - пошту для цитрусів. Ухід за деревцем кумату включає в себе своєчасний полів, підкормку, профілактику, запобігаюче появлення вредителей. Соблюдження цих умов служить гарантією, що якість буде відновлюватися з весни та до зими.

Де купувати санцитну цитрусу кінкан

Іскушені дачники та квіткові вироби знають, що здорові, якісні санцити, які продаються у спеціалізованих цілях пітомників або інтернет-магазинах. В Україні можна купити санцити -кінкани з доставкою поштою на нашому сайті ""Экосад"". Додайте нужний сорт, допоможіть рекомендації та каталог. Доступні ціни знижують покупців, які повертаються за нові саженці кумквата. Екзотичні фрукти, виражені своїми руками, не доставляють ні з чим не порівнянну радість. Крім того, я хочу, щоб український сад став статевим засобом його вилучення, принесеним у спокій, ударом.

Популярні питання про кинкан

Скільки коштують кинкан?

Ціна на кинкан в розсаднику Екосад варіюється від 130 грн до 130 грн.

Які кинкан популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні кинкан:

Чому треба купити кинкан у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на кинкан та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини