Черешня

90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
650 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
90 грн.
Показано с 1 по 36 из 51 (всего 2 страниц)

Як же здорово відкрити спелой черешні у себе вдома. Ця ягода не тільки кладезь корисних речовин і вітамінів, але і смачне лакомство, яке тепер доступне кожному. З кожним годом у пітомниках з'являється більша кількість саженців, які не мають тільки красних та бордових відтенків, але й жовтого, що відрізняється особливою сладостю.

Перші сорти черешних людей культивувались із диких видів. У цей момент вони вироблялися в умовах високої влади і їх необхідності були тщательно полівовані, щоб отримати урожайність. У сучасних реалізаціях деревини можуть мати стійкість до засухи, але плоди, як правило, не великі, а на смак більші кіслі.

Виберіть череш для сади , її позитивні властивості

Садоводи ценят черепню за сладкі плоди і неприхотливость в уходе. Вона здатна розвиватися практично на будь -якій пошті. Висота дерев'єва зазвичай не перевищує 7-9 м, але деякі сорти ростуть до 15 м. Після посадки саженців урожай коштуватиме 5-7 років, а загальна тривалість життя досягне 65 років. При хорошому розвитку з плодоносним деревом збирають 65-70 кг спекої ягоди.

Плоди багаті вітамінами та залізом. Це також сприяє нейтралізації кислотності при виведенні, а також для нормальної функції піщеварення. Соціальні ягоди служать винятковим джерелом для утолення жар, а деякі помічають його ефект у совокупному вилученні даних, проблеми з почками та малокровіями.

Особливості

Площі черешної круглої або яйцевидної форми. Окрас м'якоти і кожиці варьируются від жёлтых до почти чёрных оттенков. Пик плодоношень черешні прибуває з червня по липень.

Черешня добре переносить холодні зими, але для кращої перемоги в молодому віці її можна укрити. Садоводи відмічають її стійкість до хвороби та поразки грибком.

Собранні плоди надовго можуть зберігатись і не спотворюватись при перевезенні. При звичайній температурі - близько 10 днів, а при більш прохідних умовах ще більше.

Інтересні сорти та різноманітна видимість

Інтернет -магазин "Екосад" займається продажем саженців черешні та пропонує на вибір більше 30 сортов ягідних деревьев. Пропонуйте каталог і виберіть те, що не тільки прикрашає ваш сад, але і подає смачні плоди жарким летом.

Визначно види сортів умовно деляться на групи:

  • за смаком: солодкі та з кислинкою;
  • колір ягоди: жовті, красні, бордові та майже чорні ;
  • швидкі плодоношення: висока - 3 роки, нізка 5-6 років;
  • під час созревання: раннє, спелеографічне та позднє.

Хорошо представляти таке дерево черешне вам потрібно, високоурожайне чи ранньоплодоносне. Для одних дерев'їв потрібні посадові дослідники, інші здатності переопилюватися, але навіть розмір плодів у входах нижче, а на смак вони кісле. У нашому магазині популярні саженці черешні сорти:

  • Аншлаг - через 4 роки після посадки появляються великими тёмно-красними плодами до 10 г, созревают в кінці липня, солодкими з невеликою кислинкою. Сорт стійкий до мороза, самоплодний виразет до 6 м.
  • Вінка - дерево до 5 м, вимагає дослітеля. Плодоноситься в кінці липня, плод з невеликою косточкою до 7 г темно-бордового кольору, м'який сочний з кислинкою. Після привівки урожайності 60-80 кг. Середнеустойчива к холоду, не подвергается раком и микозами.
  • Аеліта созревает поздно і потребує підсадки дослідників . Плоди черешні світло-красного відтенка з жовтою м'якою і невеликою косточкою, весом 7-8 г. Дерево стійкість до засухи і морозу.

Посадка саженців черешні

Для того, щоб корнева система прижилася і окремо висівала саженці осінь. Допускається посадка на весняну температуру при температурі від +5 до +15° C.

Для того, щоб забезпечити кращі умови участі для її кращого виробництва. Вибирайте сонячне відкрите місце, захищаючи від поривів та сильного вітру. Лєгкая почва сприяє зростанню швидко адаптується, а висока плодородність впливає на якість урожаю. При цьому в учасниках, підвірене завершення для кращого випробовування шару грунту або відхилення припущення інших плодових культурів.

Я висвітлюється із збільшенням розміру корнежа саженця черешком, дно засипається старомодним слоєм, а у відкинутому грунті додається зручність, суперфосфат и перегной. Часть ям засипається, після того, як в нею поміщається деревце, на цьому місці привіки повинні піднятися на 3 см від поверхні землі. Корешки черешні прикапуються, після впровадження здійснюють полів. Деревце прив’язує до колушку для правильного росту.

Ухід

Вхід за черешню несложен, обов’язково проводить полів, підкормки для кращого росту рослин та плодоношення, а також обрезку для формування кронів. Під час довгого засуху протягом 10 днів дерево поливає більшу кількість води, не менше 2-3 селищ. Его чередуют с рыхлением почвы. Обычно после плодоношения обычный полив не нужен.

Коли молоде деревце черешне оточує, на 2 роки використовують азотні зручності весняної, а ближче до осені - мінеральні склади фосфору та калію. Щоб сформувати яруси, вітряні черешні обрезають, провокують зростання бокових перемог. Для зручності збирання ягоди, починаючи з 6 років життя, вітрові підрезують і формують майбутню крону, а також видаляють сухі вітви.

Борба з хворобами та вредітелями

Непогода та неправильний вхід за черешню можуть звільнити проявлення хворобливої ​​або поразки вредителями. Для профілактики проведення обробки в початку літа бордовою рідкістю. Вона не дається розвиватись моніліазу, коккомікозу та іншим захворюванням.

Поражувати зав'язувати черешні та лістувати люб'язи гусениці непарного шелкопряду і тля. До наступного цвітіння та після його обробки препаратом "Інта-Вір" допоможуть у боротьбі з вредителями. Для іншого представника - товстоножки, здатні складати лічинки в косточках, застосовують ""Інсегар"", щоб спасти майбутній урожай. Для захисту від скворців та інших птахів, які пропонують покривати укриті сетками.

Закупки саженців в Інтернеті

Для наших клієнтів ми пропонуємо високу якість проданої продукції. Працівники пітомників здійснюють необхідний вхід та слідкують за станом посадочного матеріалу. Купити саженці черешні в магазині "Экосад" проще простого. Визначте з вибором сорти та цінами за каталогом та заповніть форму на сайті. Компанія здійснює доставку по Україні кількох саженців та великих партій. Ми висловлюємо матеріал сьогодні, щоб ваш сайт був вичерпним та наповненим уютом на сніданок.

Популярні питання про черешня

Скільки коштують черешня?

Ціна на черешня в розсаднику Екосад варіюється від 90 грн до 650 грн.

Які черешня популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні черешня:

Чому треба купити черешня у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на черешня та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини