Чайно-гібридні

65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
Показано с 1 по 36 из 80 (всего 3 страниц)

Чайно-гібридні розы - група сортів, які традиційно пользуються великою популярністю у садоводів. Перший сорт цього видання, отримав назву «La France», був отриманий у 1867 році у Франції селекціонером Гійо, який скрестив чайну та ремонтантну розум. Уже протягом кількох найближчих років після появи «La France» кількість виведених сортів з різною палітроєю, формовим кольором, різною висотою кустів перевищило 10 тисяч.

Після висадки саженців піднялися ці види у довгостроковому заході, що ви отримаєте від красивих квітів , які цвітуть практично непреривно з початку літа і до поздней осени. Вони дають багатий аромат, який розповсюджується по всьому саду.

Особливості видання

Чайно-гібридні рози відносяться до благородного або крупноцветкового сортам. Вони відрізняються такими основними особливостями:

 • висота куста - до 150 см у теплом клімату, близько 90 см у холодному кліматі;
 • довгий стебель, який у першій хвилі цвітення оканчується одним кольором;
 • однорідна, наступна заостренна форма буфера;
 • формування кістів з 3-5 кольорів при післядуючому цвітінні;
 • красиві великі кольори, насчитуючі 25-120 лепестків ;
 • найбільш ефективна гамма відтенків серед роз;
 • помірно -сильний аромат;
 • практично непереривне цвітіння всього сезону.

Саженци розмовляють висаживать подиночки або групи, включаючи 3-5 кустів. Ці квіти будуть виграшно смотретися в складі смішанних кольорів. Саженці великих чайно-гібридних роз із вираженим ароматом краще вибирати близько зони відпочинку в саду, вдосконалювати аллеї, поряд з домом.

Інтересні сорти

З багатьох чайно-гібридних троянд можна виділити ряд цікавих сортов:

 • Абракадабра. Виведений у Німеччині сорт, який вражає пестрою розцвіткою кольорів, поєднаною червоний, бордовий, жовтий, білий, коричневий відтенки. Кусти висотою 70-80 см з блискучими темно-зеленими листками.
 • Роза Блю Ніл (Голубой Ніл). Красиві кольори з нежними лепестками світло-сиреневого кольору. Ці розмахи широко застосовуються у ландшафтному дизайні. Сорт досить стійкий до морозу, слабо стоек до дождю та хвороби. Висота кустів-0,5-1,5 м.
 • Корвет. Бокаловидні бутони, що зберігають формулу до 7 днів до часу розкриття. Цветок містить до 30 низьких шелковистих лепестків. Цвет-червоно-оранжевий, що приймає апельсиновий відтінок на сонце. Висота кустов-до 125 см.
 • Блэк Баккара. Самий темний сорт з бутоном, що містить близько 45 лепестків з густомахровою поверхнею. Іх форма блізка до треугольної. Чашевидний, плоский бутон діаметром близько 8-10 см. Лепестки насищенного темно-бордового кольору, які наближаються до чорного в глубинному бурі.

Купити саженці чайно-гібридних роз цих та інших сортів можна в нашому магазині.

Посадка і уход

Саженці розширюють весну при достатньо хорошому сонячному освітленні. Перед посадковою безпекою рекомендується розмістити кілька годин у воді. Якщо почва в місці висадки сухая, її потрібно увлажнювати двома літрами води. Висадка проводить в лунку розміром 60х70 см. Температура грунту повинна становити не нижче 10 ° C. Уточнені рекомендації щодо посадових даних, описаних у кожній сорті.

Іх потрібно регулярно полівувати та вносити підкормку. Обрезка кустів вимагається до кількох років у рік. У період інтенсивного цвітіння для поліву одного куста потрібно не менше 10 л води. Влітку жару полівають рослини тільки ввечері. На 7 л води рекомендується додавати 1-2 столові ложки сульфату калії для зміцнення стеблі.

Основні вредітелі та хвороби чайно-гібридних роз:

 • Орехоротівка. Признак поражень цим вредителем - особливо на стебле шарообразної форми. Для їх появи необхідно провести обробку інсектицидами.
 • Сера гніль. Болезнь роз грибкового походження. Грибок поражає почки при розпусканні і може принести до них гібели. Для боротьби з серією гнілю срізують поразжені учасники або обробляють стеблі відваром хвоща.
 • Сажистий налет. Грибкове захворювання, ураження листяного рослин, населені тлей. Для лікування використовують обробку листяєв мильно-спиртовим розчином.

Рекомендації щодо введення саженцями троянд та зрослими рослинами можна отримати у менеджерів Екосаду.

Замовити саженці чайно-гібридних розчин

Купити чайно-гібридні розси пропонує пітомник Екосад. У каталозі більш 60 сортів будь -яких відтенків. Поставляємо тільки здорові саженці, які оживають на учасниках, додають красиве цвітіння з насиченим ароматом. Виконання оперативної доставки по Україні.

Наші консультанти допоможуть подолати саженці чайно-гібридних сортів для вашого саду.

Популярні питання про чайно-гібридні

Скільки коштують чайно-гібридні?

Ціна на чайно-гібридні в розсаднику Екосад варіюється від 65 грн до 65 грн.

Які чайно-гібридні популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні чайно-гібридні:

Чому треба купити чайно-гібридні у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на чайно-гібридні та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини