Кизил

220 грн.
170 грн.
220 грн.
220 грн.
220 грн.
Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)

Купити саженці кизила в Україні

Згідно легендам, коли Бог розпустив рослини всіма живими істотами, шайтан побачив квітковий кустарник кизила. Прикинув, що рано квітуче рослина так же рано дасть плоди, а значить їх можна буде продавати і заробляти більше всіх, він попросив себе саженець кизила. Плоди і вправду з'явилися рано, але навіть коли вдалося яблоки, персики, зображення, кизил залишився таким же кіслим і твёрдим. Розсердився шайтан і бросив його, а спустошені короткі часи ягоди досягли успіху і стали сладкими та ароматними. З тех пор все посмеївались над шайтаном, який сам себе і обманув, а кизил так і називався в народі - «шайтанова ягода».

Кизил - не тільки смачне, але й дуже корисне рослиння. Його можна використовувати у вигляді свіжих і сушених ягід, варенья. Ще раз за час Гіппократа ягід кизила дуже високо оцінювати, і я сам написав про цілісні властивості цих чудодійних красних ягід.

Раньше кизил рос лише у Середній Азії, на Кавказе, у Криму, але тепер можна купити саженці кизила в Україні. В естественной среде обитания кизил растёт и высоко в горах, и по берегам рек, и даже на опушках лесов. Среда звичайного впливу впливає на зростання та розмір кустарників, однак смакові якості його одинаково покращуються після заморозків. Тогда ягода обретає солодкий смак і житиме більш ароматичною.

Кизил по праву можна вважати кладезем вітаміну С (він намного переносить у цій чорній смородині), через те, що відомо про наявність у довготривалих душевних речовинах, флавоноїдах, вітамінах А і Р, эфирных масел, фитонцидов, а також калий, кальцій, сера і магній. Саме тому саженці кизила становляться таким популярним товаром.

З плодів спелого кизила варять компоти, морси, соки, варення, кислинки, маринади. На востоке з кизила діють вино, ликёр і різноманітні наливки - аромат ягоди додає їм особливий смак і запах. У цьому випадку причини кизилу використовуються та в якості специфікації.

Підсумні ягоди ліки рекомендують використовувати від діареї, у кожному разі, коли він показував хворобливу екзему або інші кожні захворювання, при воспаленні початку та печені. Отвари корів беруть участь у ревматизмі та подарях, які виступають із кольорів, допомагають від ліхорадки, а також від листів показують мотиваційний, жовтий та в’язальний ефект.

Так чому я не купую санцити кизила та не виражаю себе у цій панацеї? Незважаючи на це, що зростання не потребує особливого входу, жителям середніх широт виражати його не так уж і просто, тому що як шайтанова ягода зацвітає рано і період вегетації він становить 250 днів. Естественно, кізілу необхідна важлива погода для нормального росту та плодоношення. Ведь в природному середовищі, на Кубані, Кавказе, у Криму цього вегетаційного періоду, що проходить у тепле та сонце, тоді як у середніх широтах часто виникають неочікувані заморозки та в кінці травня, що може погіршити квіткові рослини, а значить та урожай.

Впрочем, вихід є - можна купити саженці кизила ранніх пордів, плоди яких созревають швидкість. Це рослина любить поштову, багату вивіску, але не любить кислих поштових. Кизил вміє адаптуватися до місць, і може навіть зрости в такій пошті, але це скажеться на його рості та плодах. Вибирайте кизил краще на західній стороні або на південному заході, при цьому до грунтових вод має бути мінімум півтора метра. Посадку краще виготовити осінню (є приклад: опали листія тополя - сажай кизил) у нього глубиною шестьдесят сантиметрів. Верхній грунт повинен змішуватися з перегноєм і мінеральними зручностями. Після посадки деревця полівують двома селами води.

На нашому сайті ви можете придбати саженці кизила, саженці черешні, екзотичні та декоративні рослини. Широкий вибір та якісний товар у доступних цінах роблять наш Інтернет-магазин найкращим на ринку саженців в Україні.

Популярні питання про кизил

Скільки коштують кизил?

Ціна на кизил в розсаднику Екосад варіюється від 170 грн до 220 грн.

Які кизил популярні у 2022 році?

У 2022 році популярні наступні кизил:

Чому треба купити кизил у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на кизил та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини