Флорибунда

65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
70 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
65 грн.
Показано с 1 по 26 из 26 (всего 1 страниц)

Із-за їх краси та різноманітних квітів, а також неймовірного аромату рози Флорибунда вважає за краще купувати саженці для оформлення таких учасників, палисадників та клубів. Вид отримав стійкий до хвороби і неприхотливий в уході. Цвітіння відбувається все літо і більшу частину осени.

Види та сорти розробили Флорибунду

На сьогоднішній день існує кілька десятків сортів рози Флорибунда. Ось лише деякі з них:

 1. Карт Бланш. Данний сорт володіє білими кольорами з красноватами та желтованими краями та махровими лепестками. Цветет до поздней осени. Очень редко страждає від хвороби. Карт Бланш має висоту куста від 70 до 90 см. Замовити та купити саженці розки Флорибунда цієї сорти можна в нашому магазині.
 2. Блювендер. Куст даних може досягти 65 см. Обладает раскидистым кустом. Цветки формують соцветію. Листя мають темно-зелений колір, гладкі. Бутони Блювендер, як правило, світло-жовтий колір. Активно використовується в декоративних цілях. Остро реагує на владу і часто хворіє різними захворюваннями.
 3. Нікколо Паганіні. Самый популярный сорт. Імеє красиві темно-красні більші бутони класичної форми та декоративну листу. Використовується для букетів. Висота куста може досягати 75 см. Стійкий до заморозкам, цвіте майже до зими, квіти не вигорають на прямих солнечних лучах. Редко підвержений захворюванням.

Посадка кустів роз Флорибунда

Саженці висаживаються весною . Для посадки розцвітіння Флорибунда отримує ямку розміром 50х50 см. На 1 кв.м може бути висажено до 6-7 кустів. Далі пам’ятайте про те, що корнова система повинна відчувати себе вільно.

Перед посадкою саженців розою Флорибунда необхідно очистити пошту та зручити її корисними мінералами та органічними зручностями. Замовляйте та купуйте саженці розки Флорибунда з усіма необхідними зручностями можна у нашому магазині. На 1 кв.м садової пошти необхідно по 1 ведру:

 • торфа;
 • перегноя;
 • піска;
 • полведра зміненої глини.

Поле посадки саженці необхідно зазвичай полити. Вибрати та купити розсильну Флорибунду можна в інтернет-магазині Екосад з доставкою по Україні.

Вхід для розової Флорибунди

Для того, щоб розовий куст відчував себе здоровим та радованим красивими кольорами, необхідний тщаційний вхід , що включається в наступне:

 • своєчасним полівом;
 • забезпеченням підкормками;
 • обрезкою;
 • захистом у зимовий період.

Далі йде вовремя удаляти сорняки, обрезати слабі перемоги та залишити сильні. Обрезку слід виробляти на 2-3 см вище рівня посадки. У жаркий період необхідно забезпечити наявність водопроводу, зробити це можна за допомогою распылителя. У противному випадку, коли кусти починають відбирати бутони, а лістья желтувати.

Борба з вредителями та хворобами

Як і будь-яке інше рослина розцвітає Флорибунда підтверджує хвороби та атаки зі сторони вчителів:

 1. Рак побегов. Болезнь є інфекційною та визискує аскоміцетамі. У першій черзі поражаються стеблі. Проявляється у вигляді каплей коричнево-чорного кольору. Борбба включає в себе удалення більших учасників рослин та обробку кусти розчину медного купоросу. Вибрати і купити саженці роз Флорибунда привітні від хвороби можна в магазині Ecosad.
 2. Тля. Очень опасний вредитель. Поражає листя рослини. Як правило, колонії тлі удаляють з кустою вручну.
 3. Ржавчина. Опасне захворювання, в результаті якого зростання може погібнити. Поражає листя, проявляється у вигляді коричневого налета. Для профілактики необхідно час від часу обробляти куст інсектицидом.

Захист боротьби дозволяє забезпечити захист ваших кустів та запобігти небезпечним захворюванням квітів. Усі сорти розси Флорибунда можна купити в інтернет-магазині Екосад.

Популярні питання про флорибунда

Скільки коштують флорибунда?

Ціна на флорибунда в розсаднику Екосад варіюється від 65 грн до 70 грн.

Які флорибунда популярні у 2022 році?

Чому треба купити флорибунда у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на флорибунда та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини