Саджанці волоського горіха

Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)
З незапам'ятними часами орехи славляться своїми властивостями. У ядрах міститься багато мікроелементів та жирного кислоту, які необхідні для людського організму. Щоб отримати екологічно чистий продукт, краще всього висловити його, а для цього, як мінімум, потрібно купити санцити грецької орехи.

Опис грецької орехи

Грецька ореха була привілена у наших широких грецьких торгівлях , отсюда і произошло его название. Сейчас ореолом його розповсюдження є плодові землі нашої країни, Молдавії та Кавказа.

Якщо ви хочете купувати санцити грецького ореха в Україні, це повинно бути освітлено його видами, щоб визначити покупку та точно потрапити у ціль. Різновидностей грецького ореха його величезна кількість, для новиків у цьому розділі ми пропонуємо класифікацію за типами плодів:

 1. Англійський. Особливістю є невеликі розміри орешки та тонкої скорлупи. Назва вийшла з того, що англійські торгівлі продавали цей товар у Америці.
 2. Чорний. Імеють товсту і попередню скорлупу, а також перед созреванням на орехе можна побачити чорну пленку, яка має специфічний запах. На смак ядра чудові та ароматні.
 3. Білий. Сейчас зустрічайте такі плоди дуже сложно такі саженці грецького ореха, купуйте практично нереально.
 4. Японський. Твори такого типу невеликі, відмінно підходять для дачних учасників. Плоди смачні та ароматні .

Виберіть грецькі орехи, саженці, які є в магазині «Екосад», а також правильно розмістіть їх для гарного збору урожаю.

Посадка грецького ореху

Дерево грецького ореха першочергово враховувало горне зростання з хорошим ветристим строєнням та масивними зеленими листами, які отримують запитання від солнечних лучей. Основні рекомендації щодо посадок:

 1. Не любите тесное сусідство, а також високе засідання грунтових вод. Не радять висаджувати орехових грецьких саженців у болотистій місцевості або на торф'яному грунті, так як у ньому вміщується багато влади, що пагубно впливає на розвиток. Оптимальна почва - суглинок із середньою власністю та карбонатними включеннями.
 2. Перед тим, як купити санцити грецького ореха, визначити їх з розміщенням на учасниках. Якщо висаживать деревця на холмах, це положення між ними повинно бути від 3,5 м. На ровній поверхні потрібно садити молоді дерев'яні на відстані не менше 5 м.
 3. Якщо зібралися висаживати, то позаботьтесь об зручність. У викопаній ямку глубиної близько 80 см необхідно додати організовану прикормку (навоз), змішану із золотою, а також суперфосфати.

Вхід за грецьким орехом

Забезпечте зростання, важливий включає в себе три основні етапи:

 • Обрезка. Стоїть знати, що крона може відмінно формуватися та розважатися самостійно. Якщо ж з'явиться необхідність обрезати нежитні вітки, то категорично не срібляться вітри з першим втратою. Лучше подождати до літа, а саме червня або липня.
 • Полив. Незнання нюансів поліва може привести до гібели сади. Звичайний полів (3 ведра на 1 м.кв) вимагають молоді дерев'яні. Частота становить близько двох разів у місяць. Якщо висота досягнута відміток у 4 м, то частоту орошень варто скоротити.
 • Підкормка. Саженці грецького ореха купують разом з калійними, фосфорними та азотними зручностями, так як прикорм зазвичай виробляє 2 рази на рік: весняний та осінній. Кількість надбавок залежить від висоти та віку дерева.

Вредителі деревини та боротьба з ними

Якщо ви купили санцити швидкого грецького ореха в Україні, щоб навчити, які основні захворювання та оцінювачі, які зустрічаються на цій культурі:

 • ореховий бородавочний клещ;
 • пятна (колір бурий);
 • моль;
 • белая бабочка;
 • яблонная плодожорка.

Если деревья вдруг заразились, не отчаивайтесь. Сейчас є маса спеціальних біосредств для обробки від хвороби та оцінювачів на основі авермектини, наприклад, «Лепідоцид», «Ентомофаг», «Амблісейус» та «Златоглазка». & Nbsp; Ведь посудіть самі, купили привітні санцити грецького ореха в Україні, обговорити з хворобою дуже неприємно, тому діяти у таких випадках потрібно оперативно і без зміни.

Популярні питання про саджанці волоського горіха

Скільки коштують саджанці волоського горіха?

Ціна на саджанці волоського горіха в розсаднику Екосад варіюється від 20 грн до 250 грн.

Які саджанці волоського горіха популярні у 2022 році?

Чому треба купити саджанці волоського горіха у розсаднику Ecosad?

У розсаднику Ecosad ви знайдете широкий асортимент саджанців рослин, привабливі ціни на саджанці волоського горіха та доставку поштою по всій Україні.

Мінімальне замовлення
Ми працюємо з замовленнями від 250 грн
Свій розплідник
Посадковий матеріал адаптований для українського клімат
Доставка
Доставляємо саджанці поштою або кур'єрськими службами по всій Україні
Самовивезення
Україна, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Шевченко 55
Способи оплати
накладним платежем, безготівковий розрахунок і LiqPay
Гарантія якості
Гарантуємо відповідність фото товару і вирощеного рослини